2012. nov.
14
14
Kategória: Ezotéria és hasonlók - Közzétette: fulldragon
beküldte: Irén
Az elöző cikkünk meglehetösen heves indulatokat váltott ki az olvasóinkból, holott a cikk, amit Drunvalo Melchizedeknek tulajdonitottunk csak egy róla elnevezett elmebeteg csopert pánikkeltö irománya. Lelkitársam a facebookban fel is hívta erre a figyelmemet és egy pár sor kiséretében elküldte az igazi Melchizedek interjút. Fogadjátok szeretettel és nyitott elmével..., hogy a dolgok a helyükre kerüljenek (nordi)
Marie: Hogyan tudunk erre a legjobban felkészülni?
Drunvalo: Nem hiszem, hogy bárki is fel tudna készülni erre a fizikai szinten. Nincs lehetőség, hogy felkészüljünk arra, ami történni fog. Látod, senki sem tudja. A felkészülés bennünk van. Ez az elsődleges hely.
Olvastad a Pentagon álláspontját, hogy mi fog történni? A Pentagon a mostani életnormáink szerint egy-három évet jósol ezen a bolygón. Ez az ő találgatásuk.
Mindenki csak találgat. Nincs olyan szakértő ezen a bolygón, aki meg tudná mondani, hogy mi fog történni és pontosan mikor. Az elmúlt 250 millió évben csak két példa volt erre, amiből megérthetjük, hogy mi fog történni.
A Föld tengeráramlatai lelassulnak és a Golf-áramlás az Atlanti-óceánban minden bizonnyal úgy tűnik, hogy leáll. Az 1300-as években volt az utolsó alkalom, amikor lelassult és akkor pontosan azt tette, amit most újra elkezdett: szélsőséges időjárás, forróság/hideg, szárazság/esőzés.
Az 1400-as években egy olyan időszakon ment keresztül különösen a Nyugat, amikor 47 évig egy csepp eső sem esett. A folyók, tavak kiszáradtak, a fák kiégtek. És ezért kellett az Anasazi-aknak távozniuk. Nem tudtak ott élni. Ezt mind feljegyezték. És a Kelet rendkívül hideggé vált. Ha megnézed George Washingtont, amint keresztül halad Delaware-en, sok úszó jégtábla van a folyón, ahogyan ezt az akkori festmények ábrázolták.
Azt hisszük, hogy az időjárásunk mindig ilyen volt. Azonban a mostani időjárás csak 1850 óta ilyen. 550 évbe tellett, amíg az időjárás ugyanolyan lett, mint most. Igen, belemehetnék a részletekbe és órákat tölthetnénk el ezzel a témával, de ennyi az összes rendelkezésre álló információnk, ami alapján előre láthatunk ezen az úton.
Mostanában mutatták be "A kellemetlen igazság" című Al Gore filmet – Al Gore-t nagyon optimistának tartom, amiért 10 évet jósol nekünk. Azonban nem ismerek egyetlen olyan tudóst sem a Földön, aki 10 évet adna nekünk, vagy bárki mást, aki ilyen hosszú időt jósolna.
A Pentagon az éghajlat olyan gyors változásáról beszél, amely lehetetlenné teszi, hogy bizonyos területeken élhessünk. Az, hogy pontosan hol vannak ezek a területek, nem tudják. Annyit tehetnek mindössze, hogy visszatekintenek arra a két időszakra a történelemben és megnézik, hogy mi történt. De ugyanúgy fog megtörténni? Talán igen, talán nem. Amit viszont tudnak, hogy lesznek területek, amelyek lakhatatlanná válnak.
Az utolsó leállás előtt, amiről úgy gondoljuk, hogy ezt teszi most is, a jelenlegi New York városának akkori helye lakhatatlan volt. Egy mérföld vastag jégtakaró borította. Nem tudunk így élni, ez lehetetlenség. A tényeket tekintve Norvégia, Dánia és Svédország is jég alatt volt és a Pentagon jóslata szerint ezeket az országokat hamarosan ismét félmérföldes jégtakaró borítja majd.
Marie: A hamarosan azt jelenti, hogy három éven belül?
Drunvalo: Hamarosan kezdetét veszi. Valószínűleg egy állandó vihar lesz, ami soha nem múlik el – egy olyan idő, ahol állandó a tél. Így az embereknek el kell hagyniuk ezt a területet. A bekövetkező népvándorlás az, ami a Pentagont a legjobban aggasztja.
Emberek billiói kényszerülnek arra, hogy elhagyják lakóhelyüket és megpróbálják a túlélést valahol máshol. Ez azt eredményezi, hogy minden összeomlik. Nincs több étel az élelmiszerüzletekben, a gazdaság összeomlik és így tovább. Nem tudunk növényeket termeszteni, amikor ez elkezdődik, mert nincs se eleje, se vége az évszakoknak. A növények összezavarodnak és az étel válik az egyik legjelentősebb árucikké.
Marie: Tehát a megoldás az lenne, hogy megtanuljuk hogyan lélegezzük és hagyjuk abba az étkezést?
Drunvalo: Ez is egy lehetőség! Németországban van egy könyv, amit az új kiadóm publikált, amely megmutatja, hogy 9 nap alatt megtanulhatod, miként lehet étel és ital nélkül élni. A tápanyaghoz a pránából és levegőből teljes mértékben hozzá tudunk jutni, tehát képesek vagyunk minden nélkül élni.
Yogananda megmutatta ezt a világnak. Mindenki azt hitte, hogy halott, pedig nem halt meg. Amikor Yogananda az 1950-es években "meghalt", a testi funkciói leálltak. 20 nappal később, a halottasház alkalmazottai szerint a teste teljesen normálisnak tűnt, de nem lélegzett, nem vert a szíve, nem mutatott életjeleket.
Bármelyik pillanatban felébredve a következőket mondhatta volna: Látjátok? Huszonegynéhány napig aludtam étel nélkül, ital nélkül, minden nélkül és jól vagyok. (ld. Paramahansa Yogananda Egy jógi önéletrajza című könyve). Ez a Kriya jóga. Ez az eredménye a dévákkal (istenségekkel) való együttműködésnek és a Föld Anya fényenergiájának. Ez az isteni adományunk, bár úgy tűnik, hogy a legtöbb ember nem hisz ebben.

Marie: A tanfolyamodon arról tanultunk, hogyan lépjünk ki az elménkből a szívünkbe és hogyan működjünk a szív szakrális helyéről. Elmagyaráztad, hogyan működik az elme a dualitásban, viszont míg a szívünkben létezünk, akkor csak "vagyunk"(a tiszta létezésben). Ha a tanfolyam minden résztvevője gyakorolja a szívmeditációt, akkor ez az energia exponenciálisan kiterjeszthető és segít mindannyiunkat abban, hogy a félelmünk elmúljon és az átmenet zökkenőmentes legyen?
Drunvalo: Segít megszabadulni a félelemtől, de nem egészen így működik. A Föld Anya megváltoztatja a világot. Most minden az Õ irányítása alatt van, tehát nekünk nem kell tennünk semmit, csak szolgálni Õt. Ha azt mondja, hogy tegyünk valamit, akkor megtesszük, ha nem kér semmit, akkor nyugodtak maradunk.
Megnyertük a játszmát, minden majdnem a helyén van. Minden egyensúlyban van. Vannak dolgok, amit tennünk kell, de erről gondoskodnak majd Nekünk csak menni kell tovább. Azonban közeledik az idő, amikor egy éttermi beszélgetés, mint ez, már csak emlék lesz. Nem fogjuk tudni ezt megtenni és a legfontosabb dolog, amivel törődni kell, hogy ebben az időben egy igazi fénymunkás nem kezd el félni és nem gondolja azt, hogy "óh, mindennek vége". Nem, ez csak a kezdet.
Tartsd távol magadtól a félelmet és higgy Isten jelenlétében. Valószínűleg elveszítünk néhány embert ez idő alatt, mert ha elkezdesz félni, akkor vége.
A Taos indiánok azt mondják, hogy amikor minden elkezd összedőlni, menj be a házadba és húzd be a függönyöket, hogy ne lásd mindazt a szörnyűséget, ami félelmet okozhat.
És maradj a szívedben és hagyd a Föld Anyát és minden energiát, aminek meghitt részese vagy, hogy végezzék a dolgukat és maradj meg a hitedben.
Ezt könnyű mondani, de nehezebb megvalósítani. Ez olyan, mint amikor egy rákos vagy ehhez hasonló betegnek az emberek azt mondják, hogy meg fog halni, és akkor igazán elkezd aggódni. Viszont mi halhatatlanok vagyunk. Mi örökkön örökké éltünk és ezen is keresztül fogunk jutni. Emlékezzünk arra, hogy ez az átmenet ideje. Az átmenetek mindig őrült dolgokkal járnak. Tartsd távol magadtól a félelmet és maradj Isten jelenlétében.
Marie: Személyesen az a meggyőződésem, hogy az embereknek, ha itt hagysz minket, hiányozni fogsz.
Drunvalo: Rólam beszélsz? Óh nem! A Földdel maradok. Ahová a bolygóval megyünk, az a hely, ahonnan származom. Ezért küldtek ide, mert szükség volt egy emlékező kapcsolatra ehhez. Tehát most, a felemelkedett mesterek már visszamentek erre a helyre. Néhányuk visszajött ide, így az emberiség már rendelkezik az úttal és az emlékezéssel. Már bennünk van. Bennünk van, hogy kik vagyunk, kódolva van minden egyes DNS-ünkben.
Marie: Lenyűgözött, hogy megosztottad velünk, hogy a Föld kundalini energiája elindult Tibetből. A Panama csatornánál egy időre megakadt, aztán végül kiszabadult – hála több száz törzs öt évvel ezelőtt nyújtott segítségének – elérve Perut és Chilét. Tudsz erről még többet mondani, kiemelve a Fehér Piramist?
Drunvalo: Tibetben volt egy Fehér Piramis, amit a felfedezők megtaláltak. Ezelőtt volt egy ilyen Atlantiszban is. Most az energia Chilébe költözött. Valaki fizikai szinten fog építeni egy ilyet oda, mert ez a legfontosabb hellyé válik a világon.
Marie: Mikor szabadították ki az energiát Panamából?
Drunvalo: 2001. szeptemberében, 11-e körül. Azonban hosszabb ideig tartott, amíg elérte Dél-Amerikát, valamikor úgy 2002 közepén érte el, valójában Chilét. 112 törzs egy kört formálva várta az energiát. 2002-ben minden befejeződött. Erről írok most egy könyvet – így az egész történet és minden, ami ekörül zajlott hamarosan megjelenik.
Marie: Akkor mesélnél a következő könyvedről?
Drunvalo: A könyv a Föld kundalini energiájáról szól, a mozgásáról és mindarról, ami az őshonos törzzsel történt és az új energiához kapcsolódó szertartásról. Ez a remény és inspiráció története, mivel ez egy nagyon POZITÍV ESEMÉNY, amely most történik.
Ez a nők inspirációjának a története is egyben, mivel arról a változásról szól, hogy az energia a férfitól a női felé mozdul el.
Szeretem a kristályokat is, de valahol legbelül fel kell ismernünk, hogy az emberi test mindennel rendelkezik. Még csak ételre sincs szükségünk. Elérjük azt a pontot, amikor már nincs szükségünk ezekre. Csak maradj a szívedben és csak LÉTEZZ!
Marie: Nagyon köszönöm, Drunvalo!
forrás:/mandala-veda/
Az elöző cikkünk meglehetösen heves indulatokat váltott ki az olvasóinkból, holott a cikk, amit Drunvalo Melchizedeknek tulajdonitottunk csak egy róla elnevezett elmebeteg csopert pánikkeltö irománya. Lelkitársam a facebookban fel is hívta erre a figyelmemet és egy pár sor kiséretében elküldte az igazi Melchizedek interjút. Fogadjátok szeretettel és nyitott elmével..., hogy a dolgok a helyükre kerüljenek (nordi)
Marie: Hogyan tudunk erre a legjobban felkészülni?Drunvalo: Nem hiszem, hogy bárki is fel tudna készülni erre a fizikai szinten. Nincs lehetőség, hogy felkészüljünk arra, ami történni fog. Látod, senki sem tudja. A felkészülés bennünk van. Ez az elsődleges hely.
Olvastad a Pentagon álláspontját, hogy mi fog történni? A Pentagon a mostani életnormáink szerint egy-három évet jósol ezen a bolygón. Ez az ő találgatásuk.
Mindenki csak találgat. Nincs olyan szakértő ezen a bolygón, aki meg tudná mondani, hogy mi fog történni és pontosan mikor. Az elmúlt 250 millió évben csak két példa volt erre, amiből megérthetjük, hogy mi fog történni.
A Föld tengeráramlatai lelassulnak és a Golf-áramlás az Atlanti-óceánban minden bizonnyal úgy tűnik, hogy leáll. Az 1300-as években volt az utolsó alkalom, amikor lelassult és akkor pontosan azt tette, amit most újra elkezdett: szélsőséges időjárás, forróság/hideg, szárazság/esőzés.
Az 1400-as években egy olyan időszakon ment keresztül különösen a Nyugat, amikor 47 évig egy csepp eső sem esett. A folyók, tavak kiszáradtak, a fák kiégtek. És ezért kellett az Anasazi-aknak távozniuk. Nem tudtak ott élni. Ezt mind feljegyezték. És a Kelet rendkívül hideggé vált. Ha megnézed George Washingtont, amint keresztül halad Delaware-en, sok úszó jégtábla van a folyón, ahogyan ezt az akkori festmények ábrázolták.
Azt hisszük, hogy az időjárásunk mindig ilyen volt. Azonban a mostani időjárás csak 1850 óta ilyen. 550 évbe tellett, amíg az időjárás ugyanolyan lett, mint most. Igen, belemehetnék a részletekbe és órákat tölthetnénk el ezzel a témával, de ennyi az összes rendelkezésre álló információnk, ami alapján előre láthatunk ezen az úton.
Mostanában mutatták be "A kellemetlen igazság" című Al Gore filmet – Al Gore-t nagyon optimistának tartom, amiért 10 évet jósol nekünk. Azonban nem ismerek egyetlen olyan tudóst sem a Földön, aki 10 évet adna nekünk, vagy bárki mást, aki ilyen hosszú időt jósolna.
A Pentagon az éghajlat olyan gyors változásáról beszél, amely lehetetlenné teszi, hogy bizonyos területeken élhessünk. Az, hogy pontosan hol vannak ezek a területek, nem tudják. Annyit tehetnek mindössze, hogy visszatekintenek arra a két időszakra a történelemben és megnézik, hogy mi történt. De ugyanúgy fog megtörténni? Talán igen, talán nem. Amit viszont tudnak, hogy lesznek területek, amelyek lakhatatlanná válnak.
Az utolsó leállás előtt, amiről úgy gondoljuk, hogy ezt teszi most is, a jelenlegi New York városának akkori helye lakhatatlan volt. Egy mérföld vastag jégtakaró borította. Nem tudunk így élni, ez lehetetlenség. A tényeket tekintve Norvégia, Dánia és Svédország is jég alatt volt és a Pentagon jóslata szerint ezeket az országokat hamarosan ismét félmérföldes jégtakaró borítja majd.
Marie: A hamarosan azt jelenti, hogy három éven belül?Drunvalo: Hamarosan kezdetét veszi. Valószínűleg egy állandó vihar lesz, ami soha nem múlik el – egy olyan idő, ahol állandó a tél. Így az embereknek el kell hagyniuk ezt a területet. A bekövetkező népvándorlás az, ami a Pentagont a legjobban aggasztja.
Emberek billiói kényszerülnek arra, hogy elhagyják lakóhelyüket és megpróbálják a túlélést valahol máshol. Ez azt eredményezi, hogy minden összeomlik. Nincs több étel az élelmiszerüzletekben, a gazdaság összeomlik és így tovább. Nem tudunk növényeket termeszteni, amikor ez elkezdődik, mert nincs se eleje, se vége az évszakoknak. A növények összezavarodnak és az étel válik az egyik legjelentősebb árucikké.
Marie: Tehát a megoldás az lenne, hogy megtanuljuk hogyan lélegezzük és hagyjuk abba az étkezést?
Drunvalo: Ez is egy lehetőség! Németországban van egy könyv, amit az új kiadóm publikált, amely megmutatja, hogy 9 nap alatt megtanulhatod, miként lehet étel és ital nélkül élni. A tápanyaghoz a pránából és levegőből teljes mértékben hozzá tudunk jutni, tehát képesek vagyunk minden nélkül élni.
Yogananda megmutatta ezt a világnak. Mindenki azt hitte, hogy halott, pedig nem halt meg. Amikor Yogananda az 1950-es években "meghalt", a testi funkciói leálltak. 20 nappal később, a halottasház alkalmazottai szerint a teste teljesen normálisnak tűnt, de nem lélegzett, nem vert a szíve, nem mutatott életjeleket.
Bármelyik pillanatban felébredve a következőket mondhatta volna: Látjátok? Huszonegynéhány napig aludtam étel nélkül, ital nélkül, minden nélkül és jól vagyok. (ld. Paramahansa Yogananda Egy jógi önéletrajza című könyve). Ez a Kriya jóga. Ez az eredménye a dévákkal (istenségekkel) való együttműködésnek és a Föld Anya fényenergiájának. Ez az isteni adományunk, bár úgy tűnik, hogy a legtöbb ember nem hisz ebben.

Marie: A tanfolyamodon arról tanultunk, hogyan lépjünk ki az elménkből a szívünkbe és hogyan működjünk a szív szakrális helyéről. Elmagyaráztad, hogyan működik az elme a dualitásban, viszont míg a szívünkben létezünk, akkor csak "vagyunk"(a tiszta létezésben). Ha a tanfolyam minden résztvevője gyakorolja a szívmeditációt, akkor ez az energia exponenciálisan kiterjeszthető és segít mindannyiunkat abban, hogy a félelmünk elmúljon és az átmenet zökkenőmentes legyen?
Drunvalo: Segít megszabadulni a félelemtől, de nem egészen így működik. A Föld Anya megváltoztatja a világot. Most minden az Õ irányítása alatt van, tehát nekünk nem kell tennünk semmit, csak szolgálni Õt. Ha azt mondja, hogy tegyünk valamit, akkor megtesszük, ha nem kér semmit, akkor nyugodtak maradunk.
Megnyertük a játszmát, minden majdnem a helyén van. Minden egyensúlyban van. Vannak dolgok, amit tennünk kell, de erről gondoskodnak majd Nekünk csak menni kell tovább. Azonban közeledik az idő, amikor egy éttermi beszélgetés, mint ez, már csak emlék lesz. Nem fogjuk tudni ezt megtenni és a legfontosabb dolog, amivel törődni kell, hogy ebben az időben egy igazi fénymunkás nem kezd el félni és nem gondolja azt, hogy "óh, mindennek vége". Nem, ez csak a kezdet.Tartsd távol magadtól a félelmet és higgy Isten jelenlétében. Valószínűleg elveszítünk néhány embert ez idő alatt, mert ha elkezdesz félni, akkor vége.
A Taos indiánok azt mondják, hogy amikor minden elkezd összedőlni, menj be a házadba és húzd be a függönyöket, hogy ne lásd mindazt a szörnyűséget, ami félelmet okozhat.
És maradj a szívedben és hagyd a Föld Anyát és minden energiát, aminek meghitt részese vagy, hogy végezzék a dolgukat és maradj meg a hitedben.
Ezt könnyű mondani, de nehezebb megvalósítani. Ez olyan, mint amikor egy rákos vagy ehhez hasonló betegnek az emberek azt mondják, hogy meg fog halni, és akkor igazán elkezd aggódni. Viszont mi halhatatlanok vagyunk. Mi örökkön örökké éltünk és ezen is keresztül fogunk jutni. Emlékezzünk arra, hogy ez az átmenet ideje. Az átmenetek mindig őrült dolgokkal járnak. Tartsd távol magadtól a félelmet és maradj Isten jelenlétében.
Marie: Személyesen az a meggyőződésem, hogy az embereknek, ha itt hagysz minket, hiányozni fogsz.Drunvalo: Rólam beszélsz? Óh nem! A Földdel maradok. Ahová a bolygóval megyünk, az a hely, ahonnan származom. Ezért küldtek ide, mert szükség volt egy emlékező kapcsolatra ehhez. Tehát most, a felemelkedett mesterek már visszamentek erre a helyre. Néhányuk visszajött ide, így az emberiség már rendelkezik az úttal és az emlékezéssel. Már bennünk van. Bennünk van, hogy kik vagyunk, kódolva van minden egyes DNS-ünkben.
Marie: Lenyűgözött, hogy megosztottad velünk, hogy a Föld kundalini energiája elindult Tibetből. A Panama csatornánál egy időre megakadt, aztán végül kiszabadult – hála több száz törzs öt évvel ezelőtt nyújtott segítségének – elérve Perut és Chilét. Tudsz erről még többet mondani, kiemelve a Fehér Piramist?
Drunvalo: Tibetben volt egy Fehér Piramis, amit a felfedezők megtaláltak. Ezelőtt volt egy ilyen Atlantiszban is. Most az energia Chilébe költözött. Valaki fizikai szinten fog építeni egy ilyet oda, mert ez a legfontosabb hellyé válik a világon.
Marie: Mikor szabadították ki az energiát Panamából?
Drunvalo: 2001. szeptemberében, 11-e körül. Azonban hosszabb ideig tartott, amíg elérte Dél-Amerikát, valamikor úgy 2002 közepén érte el, valójában Chilét. 112 törzs egy kört formálva várta az energiát. 2002-ben minden befejeződött. Erről írok most egy könyvet – így az egész történet és minden, ami ekörül zajlott hamarosan megjelenik.
Marie: Akkor mesélnél a következő könyvedről?
Drunvalo: A könyv a Föld kundalini energiájáról szól, a mozgásáról és mindarról, ami az őshonos törzzsel történt és az új energiához kapcsolódó szertartásról. Ez a remény és inspiráció története, mivel ez egy nagyon POZITÍV ESEMÉNY, amely most történik.
Ez a nők inspirációjának a története is egyben, mivel arról a változásról szól, hogy az energia a férfitól a női felé mozdul el.
Szeretem a kristályokat is, de valahol legbelül fel kell ismernünk, hogy az emberi test mindennel rendelkezik. Még csak ételre sincs szükségünk. Elérjük azt a pontot, amikor már nincs szükségünk ezekre. Csak maradj a szívedben és csak LÉTEZZ!
Marie: Nagyon köszönöm, Drunvalo!
forrás:/mandala-veda/
kapcsolódó: A Föld "nullsikba" tart, avagy miért vagyunk síkhülyék? ... (I.rész) Katt ide!














