2010. jún.
05
05
Kategória: Egyéb őrültségek - Közzétette: Ernő
irta: nordi (de lehet hogy utószó)
szerkesztette: peety
Szerettük és írtuk is keményen, bár több esetben próbálták blokkolni, átirányítani, vagy silány fejleszthetetlen sablonokkal helyettesiteni!.
A csapat megvédte .... EDDIG , de a konkurrencia megtévesztett harcosai, újra és újra próbálkoznak,–... megosztják a csapatot, ujraszervezkednek, intrikálnak vagyis tovább támadják a portált.
Ez a legnagyobb elismerés nekünk, hogy jól csináljuk.
Hogy mi lesz vasárnap után ? – Hétfö –. Minden bizonnyal – és hogy mi lesz a portállal,.... nem tudom – legrosszabb esetben is ujra épitjük,
Itt ezen a cimen ezen a tárhelyen és ezen a szerveren.
Én itt maradok, mert másképp nem tehetek, egy szabad, független portált igértem , és ebből nem engedek , itt maradok, és minél többen maradunk annál hamarabb épitjuk ujjá, mert ami nem öl meg az megerősít, ugye kedves fórumozók ?
A biztonság kedvéért mentsétek le ami kedves a sziveteknek, mert csak a mi anyagainknból épitkezhetünk.
Amit eddig épitettünk , lebonthatják , más tárhelyre vihetik , de ott, csak halott infók lesznek, mert a lényeg az alkotás , és annak varázsa,
ami ugyis itt marad, nekünk, mert mi hoztuk létre és csak a miénk,–. és tovább csináljuk.. ezt megigérem!
Megj: Magam részéről én elhatárolódnék ettől, ezt nordinak is megírtam. Alessről és másról sem feltételezem, hogy szándékosan rombolna. Másban látom itt a zűrzavar okát, a technika ördöge sokszor bekavart, emiatt volt, hogy nem tudtak a felek olajozottan kommunikálni egymással és ebből fakadtak szerintem a félreértések. Ez odáig fajult, hogy most már csak kapkodom a levegőt és pislogok a felgyorsult történések láttán. Nordit és Alesst is csípem.
Azt szeretném ha leülnének egy tárgyalóasztalhoz ( akár virtuálisan is ), megbeszélnék az esetleges nézeteltéréseiket majd elszívnák a békepipát és elénekelnék együtt a rézfa*ú bagoly című slágert és ott folytatnánk együtt ahol abbahagytuk. Remélem megvalósítható...
Béke
Peety
szerkesztette: peety
Szerettük és írtuk is keményen, bár több esetben próbálták blokkolni, átirányítani, vagy silány fejleszthetetlen sablonokkal helyettesiteni!.
A csapat megvédte .... EDDIG , de a konkurrencia megtévesztett harcosai, újra és újra próbálkoznak,–... megosztják a csapatot, ujraszervezkednek, intrikálnak vagyis tovább támadják a portált.
Ez a legnagyobb elismerés nekünk, hogy jól csináljuk.Hogy mi lesz vasárnap után ? – Hétfö –. Minden bizonnyal – és hogy mi lesz a portállal,.... nem tudom – legrosszabb esetben is ujra épitjük,
Itt ezen a cimen ezen a tárhelyen és ezen a szerveren.
Én itt maradok, mert másképp nem tehetek, egy szabad, független portált igértem , és ebből nem engedek , itt maradok, és minél többen maradunk annál hamarabb épitjuk ujjá, mert ami nem öl meg az megerősít, ugye kedves fórumozók ?
A biztonság kedvéért mentsétek le ami kedves a sziveteknek, mert csak a mi anyagainknból épitkezhetünk.
Amit eddig épitettünk , lebonthatják , más tárhelyre vihetik , de ott, csak halott infók lesznek, mert a lényeg az alkotás , és annak varázsa,
ami ugyis itt marad, nekünk, mert mi hoztuk létre és csak a miénk,–. és tovább csináljuk.. ezt megigérem!
Megj: Magam részéről én elhatárolódnék ettől, ezt nordinak is megírtam. Alessről és másról sem feltételezem, hogy szándékosan rombolna. Másban látom itt a zűrzavar okát, a technika ördöge sokszor bekavart, emiatt volt, hogy nem tudtak a felek olajozottan kommunikálni egymással és ebből fakadtak szerintem a félreértések. Ez odáig fajult, hogy most már csak kapkodom a levegőt és pislogok a felgyorsult történések láttán. Nordit és Alesst is csípem.
Azt szeretném ha leülnének egy tárgyalóasztalhoz ( akár virtuálisan is ), megbeszélnék az esetleges nézeteltéréseiket majd elszívnák a békepipát és elénekelnék együtt a rézfa*ú bagoly című slágert és ott folytatnánk együtt ahol abbahagytuk. Remélem megvalósítható...
Béke
Peety















