:: Fórumok :: Saját alkotások :: Irások

<< Előző téma | Következő téma >>
Harmadik szem (Tamás vs.Nathan) párbeszéd paródia
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: nordi, fulldragon, Ernő, horpad, Róza
Szerző Üzenet
nathan
szo febr 13 2010, 07:38
földhözragadt
Regisztrált tag #17
Regisztrált: p febr 12 2010, 03:01
Üzenetek: 30
....mit gondolsz miböl lesz nektek pénzetek AURATISZTOGATASRA, jo, hogy eszembe jutattad, 2012 -ig
még erre is ki kell csináljuk a zsozsot, de ha ezt is elcseszitek mint a cigánybünözés visszaszoritását akkor
a következö választáson Morvay már az SZDSZ listáján fog szerepelni,.... ezt megigérem
Vissza az elejére
Tamas
szo febr 13 2010, 08:44
felemelkedett
Regisztrált tag #16
Regisztrált: cs febr 11 2010, 03:01
Üzenetek: 66
Mintha nem tudnád nátha, hogy az auratisztí­tás spirituális csatornákon keresztül fog végbemenni....AZAZ!!! Semmi köze az anyagi léthez.....de, hogy is várhattam volna, hogy a 3D-re szűkült agyaddal fel tudod ezt fogni!!!

í‰S!!!
Mielőtt fojtatnád a pimaszkodásaidat, ajánlom olvasgasd egy kicsit a következő weboldalt, ami a valódi igazság keresőinek lett létrehozva!!!
Katt ide!

[ Módosítva szo febr 13 2010, 08:45 ]
Vissza az elejére
nathan
v ápr 18 2010, 07:40
földhözragadt
Regisztrált tag #17
...Hála legyen Jahvenak .. (nevét nem volna szabad leirnom de ,büntetésed lejárta olyan esemény, melyet alig lehet méltoképpen kifejezni).. remélem megprobáltásaid megerösitettek hitedben, és viszontagságaid leirásábol, és tanitásaidbol mi is eröt merithetük hitünk megerösitéséhez,.... üdv ujra köztünk...
Vissza az elejére
nordi
sze ápr 28 2010, 02:31
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
Regisztrált: h jan 11 2010, 02:14
Üzenetek: 960
Ime Tamás legujabb szösszenete: ez az original Tomcsi all rigt rezerved
nathan; tied a pálya !yes

......................................................................................................................
Tamás ma reggeli remeke:

----------------------------------------------------

Az anyád akar előttetek tekintélyt szerezni, hiszen már/még teljesen egyenirányí­tottak vagytok.

Csak Albert megalázására reflektáltam, meg a Te történelmi tudatlanságodra!

Melyet talán sűrű seggnyalások között illene megköszönnöd, hogy méltóztattam az értetlen bunkó paraszt szinvonaladra leereszkedni!

Mint mondtam, jómagam mindig Tí‰NYEKET közlök, melyek MEGCíFOLHATATLANOK - mert ami meg lehet cáfolni, azok NEM tények!

í‰s ez hit és érett intelligencia kérdése - mármint az, hogy akinek ezt a tényt közlik, ez felismeri igaznak vagy sem!

Az egyenirányí­tottságotokat pedig azt mutatja, hogy még mindig basszátok a kurva anyátokat és állandóan bizonyí­tékot követeltek, de amikor azokat elétek baszom, akkor meg azért ordí­totok, mert azt az akadémia még nem hagyta jóvá!

Mert tulajdonképpen ezt követeled, baszd meg!

Akkor meg tényleg mi különbség köztetek, meg a nyálas pesti-zsidó kávéházi firkász-értelmiség között?

Ugyanis ha VALí“BAN magyarok lennétek, akkor í–SZTí–Ní–SEN felismernétek az Igazságot, minden szciencista, zsidoid bizonyí­tási eljárás nélkül!

Ilyen egyszerű az egész!

Minden van, de nem mindig, nem mindenkinek, és nem mindenhol!
Bűnöző világban deviáns, a becsületes szándék. Mátol beilleszkedek a normálisok közé.

2010. ápr. 26. 23:13 | Válasz | #27

Talán olvassák néhányan.

[ Módosítva sze ápr 28 2010, 02:34 ]
Vissza az elejére
Tamas
szo máj 01 2010, 08:48
felemelkedett
Regisztrált tag #16
Hí­vtál, nátha, hát itt vagyok! Nem tudsz nekem újat mondani, meg persze senki más sem, ugyanis, Kedves Barátom, itt csak í‰N tudok újat mondani!
Vissza az elejére
nathan
v máj 02 2010, 02:42
földhözragadt
Regisztrált tag #17
...igazad van Tamás... de annyira hiányoztál, hogy igazi keresökent megkerestelek más fórumokon is ( nem fizetnek a reklámozásért) amit ott raktak rád ,(át is hoztam pár irásod) ahoz képest tényleg nehéz ujat mondani .... de én megvédtelek.. de még adós vagy a másik fórumon megigért harmadik szem kifejlesztésének technologiájával (amivel a tözsdei árfolyam változásokat elöre lehet látni)
...és a választasi gyözelmünkhöz mit szólsz ??
Vissza az elejére
Tamas
v máj 02 2010, 07:59
felemelkedett
Regisztrált tag #16
Fennállásod óta végre valami VALí“BAN értelmeset is csináltál, í­rásaim itteni megjelentetésével!! Kell is, hogy tanuljatok, mert fogytán az időnk!!!!

A választásokról:

Egy újabb zsidrák vezető! Ez a nyomoronc Orsós, már régóta várt erre, hogy újból nyomorban tarthassa büszke népünket!!! De sunyi féreg mind, mert a zsidók a háttérben kollaborálnak a büdös komcsikkal!!!! Mégis mi a fa**t képzelnek ezek? Hogy örökké elnyomásban lehet tartani lelkünket?! Hát nem!!! Hamarosan felébred nemzetünk és elsöpri a bűnösöket.

Természetesen a zsidók, komcsik csak játékszerek egy nagyobb hatalom kezében, akiket meg sem kellene emlí­tenem, de mivel még mindig elég nagy a homály a fejetekben, hát elárulom, hogy ez a nagyobb hatalom, az innuakik!!!!!!!!

íœdv:
Tamas
Vissza az elejére
nordi
h máj 03 2010, 02:27
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
Regisztrált: h jan 11 2010, 02:14
Üzenetek: 960
....igazad van Tamás..... az idötök valóban fogytán van.... de mi rövdesen ébresztöt fujunk...elötte azonban megfujuk még maradék elnemmutyizott földeiteket, (az uj kormány most olcsón megszámitja nekünk) csak elötte feltöltjük a hipermarketeinket csirkefarhí„ttal (rövidesen nagyon megnö majd a kereslet) hogy legyen erötök csikorgatni a fogaitokat
a várva várt , beigért , ébredés után..... amit szintén nekünk kell finansziroznunk.....
Vissza az elejére
Tamas
h máj 03 2010, 03:23
felemelkedett
Regisztrált tag #16
Nordimpex!!!

Ez náthás szövege!!!! Mi a fa** folyik itt? Megint át akartok ba**ni?!!
úgy látszik, topik.-összesza*áson kí­vül, konspirációban is jeleskedsz, hitetlen!!! Pimasz!!!!

Szeretettel:
Tamas
Vissza az elejére
Peety
h máj 03 2010, 03:40
Regisztrált tag #9
Regisztrált: sze jan 20 2010, 02:57
Üzenetek: 664
Tamas!

"Kicsit" kultúráltabban, ha kérhetném.. !mi

Köszönöm!

[ Módosítva h máj 03 2010, 03:41 ]