:: Fórumok :: Álmok :: Ámok és értelmezéseik

<< Előző téma | Következő téma >>
Don Juan Matus taní­tásai
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: nordi, fulldragon, Ernő, horpad, Róza
Szerző Üzenet
Peety
k júl 27 2010, 03:29
Regisztrált tag #9
Regisztrált: sze jan 20 2010, 02:57
Üzenetek: 664
í‰n sajna még nem...... elég hajtós időszak ez most, meló szempontjából. De nincs elfelejtve.
Vissza az elejére
nordi
p júl 30 2010, 10:00
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
Regisztrált: h jan 11 2010, 02:14
Üzenetek: 960
......"Az átlagemberek azért nem rendelkeznek akarattal álmaikban, mert soha nem összegeztek és az életük teljesen tele van olyan súlyos érzelem-töltetekkel, mint az emlékek, remények, félelmek, satöbbi, satöbbi. Ezzel szemben a varázslók az összegzésük miatt viszonylag szabadok a súlyos, lekötő érzelmektől...."

A Carlos Castenada-t az a link amit megadtál nem engedi letölteni a könyvet, könyvtár csak benn a városban van, de nem valószinü ,hogy megtalálnám,
viszont már többszor volt ugy , hogy tudtam ,hogy csak álmodom (visszatérö álomban is) és aátvettem az irányitást, volt mikor csak a történést változtattam meg és nem ugy folytatodott ahogy akartam , de volt mikor ez is sikerült,...de a leggykoribb következmény a felébredés volt.....
Vissza az elejére
noname
p júl 30 2010, 10:35
Regisztrált tag #24
Regisztrált: p máj 21 2010, 08:49
Üzenetek: 66
Ha regisztrálsz, akkor le lehet.
Itt van 3 könyv tőle, ezt tutko el lehet olvasni: Katt ide!

Vissza az elejére
nordi
p júl 30 2010, 11:35
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
Regisztrált: h jan 11 2010, 02:14
Üzenetek: 960
Köszi, már neki is kezdtem, csak idöm legyen elég, most ugy néz ki kell csinálnom valami faliszekrényeket,
ráadásul az egyik fiókos....
a lánctörténetbe nem akasz irni valamit pihentetöül
Vissza az elejére
Zsuzska
szo júl 31 2010, 06:47
Regisztrált tag #8
Regisztrált: cs jan 14 2010, 07:44
Üzenetek: 247
Noname !jon
Annyira kedves töled, hogy mindent megteszel annak érdekében, hogy elérhetö legyen számunkra az általad ajánlott anyag. Valóban, nem lehet úgy megbeszélni semmit, hogy el se olvastuk a vonatkozó irodalmat. Ahogy elnézem, nem kevés. í‰n is csak felületesen, kapkodva nézegettem eddig bele. Több idöre lenne szükség egy olyan kezdö számára mint én is, ahhoz, hogy véleményt mondhasson egy olyannak aki ennyire ismeröje mint te. Remélem, jönnek ide a fórumra olyanok is akik ebben otthonosabbak.
Azért í­rom, hogy kérlek, ne vedd rossz néven, ha nem szólok hozzá még egyelöre. Nálam az történik, hogy mint már emlí­tettem, a saját utamat járom, úgy, hogy semmit nem fogadok el a magam átértékelése nélkül.
Annyi mindent hittünk már jónak, amiröl ki kellet derüljön, hogy itt-ott, de azért eléggé lényeges pontokban, részben, vagy teljesen számunkra hibás (csak egy példa: a Silva féle meditáció).
Tehát, nem ignorállak, csak nem értek hozzá....majd ha lesznek megfelelö emók. Addig is: xD
Vissza az elejére
noname
szo júl 31 2010, 11:18
Regisztrált tag #24
Dehogy veszem rossz névem, jól gondolkodsz ezügyben.
Egyébként nem vagyok nagy ismerője.:D
Vissza az elejére
noname
k jan 18 2011, 12:16
Regisztrált tag #24
Na szóval, most Peety bácsi véleményére vagyok kí­váncsi.

De addig is leí­rom az enyémet. Szóval az egyik Castaneda köny, a mesék az erőről vagy az erő második köre, már nem tudom melyik, arról szól, hogy az egyik varázslótanoncnak vissza kell vennie a gyerekétől azt az energiát, amit a születéskor elvesztett...

Végig azon voltam, hogy csak átvágják a Castaneda-t, de nem. Ez azért már sok, teljesen kiábrándultam ebből az egészből. Attól még a nagyja igaz szerintem, de ez barbár dolog, embertelen.....
Vissza az elejére
Peety
k jan 18 2011, 01:50
Regisztrált tag #9
Az a helyzet, noname, hogy a Castaneda-könyveket nagyon rég olvastam, de valószí­nű, hogy ehhez a műhöz nem volt szerencsém. Ez az energia visszavétel a gyerektől dolog nem rémlik... Amúgy ez esetben ez az "energia visszavétel" mit takar? ( Az örök vadászmezőkre kell küldenie a saját fiát? )
Vissza az elejére
noname
k jan 18 2011, 02:17
Regisztrált tag #24
Azt hiszem nem, csupán az energetikai teljességétől fosztja meg, amitől nem tud "belülről elégini", illetve nem lesz képes a "nagy utazásra". Amúgy pontosí­tok, az a helyzet állt fenn, hogy a fiú is és az anyja is varázsló és ezért rossz a viszony közöttük. A fiú nem akarja visszaadni, az anyja meg vissza akarja venni "jogos" tulajdonát. Embertelen, szánalmas... Teljesen kilóg ez a könyv az összes általam olvasott Castaneda könyv közül, teljes mértékben kakukktojás...

Mondom, azt hittem végig, hogy Don Juan tréfája az egész... Nagyot néztem a végén, hogy ez komoly...

[ Módosítva k jan 18 2011, 02:19 ]
Vissza az elejére
Peety
k jan 18 2011, 02:37
Regisztrált tag #9
Lehet, hogy többet nyomtak a peyote-ból a kelleténél....
Vissza az elejére
Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF