:: Fórumok :: Társalgó :: Viccek

<< Előző téma | Következő téma >>
csak viccek
Oldal:       >>  
Moderátorok: nordi, fulldragon, Ernő, horpad, Róza
Szerző Üzenet
nordi
p júl 23 2010, 10:15
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
Regisztrált: h jan 11 2010, 02:14
Üzenetek: 960
Hajléktalan és a gazdasági válság
Egy hajléktalan már majd éhen hal, végső kétségbeesésében elmegy a német követség elé, és egy darab száraz kenyérre elkezdi kenni a kutyaszart... mert abból van bőven Budapesten.
Meglátja a nagykövet, és lerohan:
- Ember, mit csinál?
- Nagykövet úr, éhes vagyok de nincs pénzem, hát kutyaszart kenek a kenyérre, mert az bőven van itt!
- Tudja mit, itt van 10 euró! Vegyen magának valamit, de innen menjen el!
A fószer megy is boldogan. í‰s ha már ilyen jól sikerült a próba, elmegy az amerikai követség elé is. Meglátja a nagykövet, és lerohan:
- Ember, mit csinál?
- Nagykövet úr, éhes vagyok de nincs pénzem, hát kutyaszart kenek a kenyérre!
- Tudja mit, itt van 20 dollár! Vegyen magának valamit, de innen menjen el.
A fószer úgy gondolkozik, ha egy nagykövet ennyit ad, mennyit kaphat a miniszterelnöktől... Reggel leül a Lánchí­Â­dhoz. Jön is Orbn Viki futva és meglátja a hajléktalant, ahogy keni a kenyérre a kutyaszart.
Odaszalad hozzá:
- Ember, mit csinál?
- Miniszterelnök úr, éhes vagyok, de nincs pénzem, hát kutyaszart kenek a kenyérre!
- Azt látom, de ilyen vastagon?! í‰s a többieknek akkor mi marad?!!

.................................................................................................................
- Miért van a Parlamenten kupola?
- Mert még senki se látott lapos tetejű cirkuszt.

..................................................................................................................
60-as évek, Szovjetúnió. Hosszú sor áll a pékség előtt. Kijön a pék:
- Elvtársak nem jut mindenkinek kenyér, a zsidók menjenek haza!
Eltelik egy óra, pék ismét ki:
- Elvtársak, már alig van lisztünk, aki nem párttag, menjen haza!
újabb egy óra, pék ismét ki:
- Sajnálom elvtársak, elfogyott a liszt. Nem lesz kenyér.
A tömegből egy hang:
- A rohadt életbe, már megint a zsidók jártak jól!!!

....................................................................................................
Két rab összekerül a börtönben.
- Te miért kerültél ide?
- Izgatásért: szidtam a rendszert. í‰s te?
- Nyugtatásért: azt mondtam, úgysem tart ez már sokáig.
.....................................................................................................
A miniszterelnök vidékre megy, és egyszer csak elüt egy disznót a sofőrje.
- Most mit csináljak, elnök úr?
- Itt van a közelben a falu. Menjen be, kérdezze meg, hogy mivel tartozunk!
A sofőr bemegy a faluba. Kis idő múlva hatalmas éljenző tömeg jön, a vállukon hozzák a sofőrt.
- Mi az? Mit csinál maga? - kérdezi az elnök a sofőrt.
- Esküszöm, nem tehetek róla, én sem értem. Csak azt mondtam, hogy én vagyok a miniszterelnök sofőrje és elütöttem a disznót...

.................................................................................................................

[ Módosítva p júl 23 2010, 10:32 ]
Vissza az elejére
Peety
h aug 30 2010, 01:58
Regisztrált tag #9
Regisztrált: sze jan 20 2010, 02:57
Üzenetek: 664
Tények, amiket mindenkinek tudnia kell Chuck Norrisról
- Chuck Norris egy alkalommal kihúzott egy szálat a szakállából és három ember szí­vét szúrta át vele.
- Chuck Norris nem alszik, Chuck Norris vár.
- Chuck Norris nem borotválkozik, ő arcon rúgja magát. Az egyetlen dolog ugyanis, ami megsebezheti Chuck Norrist, az Chuck Norris.
- A Sherman tankot eredetileg Norris tanknak hí­vták, de Chuck Norris úgy döntött, nem elég kemény ahhoz, hogy viselhesse a nevét. A hadsereg ezért gyorsan átnevezte a tankot és megí­gérte, hogy kifejleszt egy fegyvert, ami méltó a névre. Máig nem létezik ennyire kemény fegyver.
- Chuck Norris nem olvas könyveket. Csupán addig nézi őket, amí­g meg nem szerzi a szükséges információt.
- Sok ember hord Superman-pizsamát. Superman Chuck Norris-pizsamát hord.
- Chuck Norris 20 perc alatt nézi végig a 60 perc cí­mű tévéműsort.
- Ha kávézni akar, Chuck Norris a fogaival őrli a kávét, a vizet pedig saját haragjával forralja fel.
- A születésnapján Chuck Norris találomra kiválaszt egy szerencsés gyereket és belehají­tja a napba.
- Chuck Norris találta fel a fekete szí­nt. Sőt, az egész látható szí­ntartományt ő találta fel - kivéve a rózsaszí­nt. A rózsaszí­nt Tom Cruise találta fel.
- Chuck Norris osztható nullával.
- Chuck Norris egyszer megevett egy egész tortát, mielőtt a barátai figyelmeztethették volna, hogy sztriptí­ztáncosnő van benne.
- Amikor Chuck Norris vért ad, nem kér tűt, csupán egy pisztolyt és egy vödröt.
- Nincs evolúció, csupán azon élőlények listája, akiket Chuck Norris élni hagyott.
- Chuck Norrisnak nincs álla a szakálla mögött. Ott csupán egy másik ököl van.
- Ha látod Chuck Norrist, ő is lát téged. Ha nem látod Chuck Norrist, talán csak másodpercekre vagy a haláltól.
- Chuck Norris elszámolt a végtelenig. Kétszer.
- Ha Batman és Darth Vader összecsapna, a győztes Chuck Norris lenne.
- Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris elől menekül.
- Chuck Norris tele tárral is játszott már orosz rulettet. í‰s nyert.
- Chuck Norris 562 féleképpen tud megölni egy üres szobában. Köztük magával a szobával is.
- Chuck Norris ha beleesik a ví­zbe, nem lesz vizes. A ví­z lesz Chuck Norrisos.
- A Dinoszauruszokat nem meteor pusztí­totta ki. Chuck Norris volt.
- Az ókorban Chuck Norris azért nem lehetett Gladiátor, mert az Oroszlánok nem egyeztek bele.
- Lehetetlen nem létezik, csak olyan hogy, Chuck Norrisnak nincs kedve hozzá.
- Chuck Norris meg tudja gyújtani a hangyákat egy nagyí­tó segí­tségével... í‰jszaka.

Vissza az elejére
nordi
h aug 30 2010, 04:04
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
jó, jó... de azért ne feledkezzünk meg a hibáiról sem...
egyszer ö is melléütött... azóta kék az ég.
....és mikor rálépett a gereblyére .... fenn volt a neten, de leverte....
Vissza az elejére
Peety
h aug 30 2010, 11:48
Regisztrált tag #9
Néhány Woody Allen idézet :

Gyönyörű gyerekeim vannak. Hála istennek a feleségem megcsalt.

A feleségem a nászéjszakáig félt a sötétben. Aztán meglátott engem ruha nélkül.
Azóta világosban is fél.

A feleségem a legrosszabb szakács. Mi mindig a vacsora végén imádkozunk.

Egyszer valaki ellopta az autónkat.
Kérdeztem a feleségem, látta-e, hogy néztek ki a rablók?
Erre azt mondja:
"Nem láttam őket, de a rendszámot felí­rtam!"

Egyik nap azt mondja a feleségem, vigyem le a szemetet.
Mondtam neki:
"Te főzted, hát te is tüntesd el!"

Egyik nap felhí­vtam a feleségem.
Azt mondtam neki:
"Drágám, eszembe jutottál, és egészen begerjedtem".
Azt kérdezte erre:
"Ki beszél?"

Mondtam a fogorvosnak, hogy sárgák a fogaim.
Azt tanácsolta, viseljek barna nyakkendőt.

Ez egy szerencsétlen nap.
Felkeltem reggel, fogtam az inget, leszakadt róla egy gomb.
Fogtam a táskámat, leszakadt a füle.
Félek kimenni a WC-re.

Nagyon csúnya vagyok.
Az apám azt a gyerekfényképet mutogatta mindenkinek, amit a pénztárcájával együtt adtak.

Mondtam az orvosnak, hogy engem mindenki utál.
Azt mondta, ne legyek nevetséges, még nem is találkoztam mindenkivel.

Amikor gyerek voltam, a szüleim sokszor költöztek.
De én mindig megtaláltam őket.

A feleségem és én 20 évig boldogan éltünk.
Aztán találkoztunk.

Tegnap megmentettem egy lányt a nemi erőszaktól.
Uralkodtam magamon.

Elmentem az orvoshoz, és elpanaszoltam neki:
"Doktor úr, minden reggel, amikor felkelek, és a tükörbe nézek, hirtelen elfog a hányinger.
í–n szerint mi bajom?"
Azt mondta:
"Azt nem tudom, de a látása tökéletes."

[ Módosítva h aug 30 2010, 11:51 ]
Vissza az elejére
nordi
szo szept 11 2010, 02:37
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
Vicces borkultúra

Az Isten kétféle bort teremtett: szürkebarátot és leánykát. A szürkebarát és a leányka csinálja a többi bort úgy, hogy a szürkebarát beteszi dugóját a leánykába.

Ha a dugó pont jó, akkor ezerjó. Ha a dugó puha, akkor a leányka elkezd szomorodni. Ha a dugó el van szorí­tva, akkor kéknyelű. Ha a dugót felaprí­tva teszik a leánykába, akkor szemelt rizling. Ha a dugó nehezen megy be, akkor visontai.

Ha a dugó sehogyan sem megy be, akkor pusztamérgesi. Ha a leányka nem kap dugót, akkor csongrádi vörös. Ha a dugót egy másik szürkebarátba teszik, akkor homoki. Ha a leányka nem akarja a dugót, akkor kövidinka. Ha a dugó csavaros, akkor furmint...

Ha a dugót rossz helyre teszik, akkor malaga. Ha a szürkebarát 25 éves, akkor bikavér. Ha a szürkebarát 75 éves, akkor aszú. Ha a szürkebarát költői hajlamú, akkor siller. Ha a leányka néger, akkor pinot noir. Ha a leánykán erényöv van, akkor vaskúti.

[ Módosítva szo szept 11 2010, 02:46 ]
Vissza az elejére
Peety
p szept 24 2010, 11:21
Regisztrált tag #9
Anyu, anyu! Miért van az, hogy te is fehér vagy, apu is fehér én meg fekete vagyok?-Hú kisfiam, amilyen buli volt, örülj, hogy nem ugatsz!!!..

[ Módosítva cs aug 04 2011, 11:20 ]
Vissza az elejére
Peety
szo okt 02 2010, 12:41
Regisztrált tag #9
Október elsején érkezik az új influenza, a H1N1 3.0!

A Hí­rCsárda birtokába jutott információ szerint 2010. október elsején dobják piacra a H1N1 3.0-ás változatát (azért harmadik generációs, mert a 2.0-ás olyan jól sikerült, hogy a gyártósorok mellett dolgozókat mind elpusztí­totta, í­gy nem tudták elindí­tani a sorozatgyártást – a szerk.)

A világpremier főtámogatója a WHO és az Omninvest, ezért egy-két fejlődő országot leszámí­tva, mindenhol egyszerre indí­tják az új szériát, í­gy Magyarországon is.

A magyar kutatás-fejlesztés részleg igazgatója – akiről csak annyit lehet tudni, hogy egy élő ember és utoljára Ciprus görög oldalán látták, amint török állampolgárságért folyamodott - egy videó felvételen mesélt a H1N1 3.0 fantasztikus újdonságairól:

„A korábbi súlyos hibákat, mint: az elvárt agresszivitás hiánya; az előre tervezett korcsoportok kihagyása; hőmérséklet- és frontérzékenység; valamint Dr. Falus Ferenc kinyilatkoztatásaival ellentétes viselkedés – szóval ezeket mind-mind sikerült kijaví­tanunk!”

A felvételen prezentálták még az új termékhez kapcsolódó hazai marketingkampány részleteit is. így a szokásos sajtó és tv aktivitáson túl (Blikk melléklet, Fókusz plusz plusz - különkiadás, együttérzően néző Szellő István) a social-media kerül fókuszba. Már el is készült a H1N1 rajongói oldala, ahol a magyarok által tavaly megkedvelt kedvelt Hini név után, HINCSI-ként fog szerepelni a ví­rus. A profilképek kiválasztásánál még tart a vita a marketingszakemberek között.

Egyik részük ragaszkodik egy elpusztult vadászgörény kennelt, vagy egy fertőzött jegesmedve bébit bemutató fotósorozathoz, mí­g mások maradnának a 3.0-ás terméket vicces helyzetekben megörökí­tő ún. „fácse” fotókhoz (Hincsi tandemugrás közben; Hincsi disznóvágáson Ronival a szintissel; Hincsi a nagyszí­npad előtt Rebekkával és Dácival a Faithless koncerten; Ma picit szomcsi a Hincsi; MI♥ a Szent-Márk téren stb).

Az izgatott rajongók már szeptember 30-án este, a 11 órás kapunyitástól bejuthatnak a Syma csarnokba, ahol személyesen is találkozhatnak új kedvencükkel.

Vissza az elejére
nordi
v okt 03 2010, 12:54
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
...és már megvan a szlogenje is amit a bemutató sajtótájékoztatóján dobtak be a köztudatba:
Hincsi a Fincsi

[ Módosítva v okt 03 2010, 12:55 ]
Vissza az elejére
nordi
cs nov 04 2010, 01:32
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4

Kitől::
Solyom

íœzenet elküldve:
cs nov 04 2010, 06:10

íœzenet elolvasva:
cs nov 04 2010, 07:25

nyuszika

Száz ágra süt a Nap. Nyuszika ví­gan szalad az erdőben, amikor egy fa tövében meglátja szivarozni a szarvast
- Mit csinálsz? Megbolondultál? Egy ilyen szép napon a jó levegő helyett mérgezed a tüdődet? Gyere inkább, s szaladj velem, hogy oxigénnel teljen meg a tüdőd!
- Igazad van! - mondja a szarvas és elkezd szaladni a nyuszikával. Amint szaladnak, meglátják a rókát, az orra a kokainba lóg.
- Hé te! - mondja a szarvas - Itt a természet közepén kokainozol? Gyere inkább, és szaladj velünk, hogy oxigénnel teljen meg a tüdőd!
- Igazad van! - mondja a róka, s elkezd ő is rohanni a többiekkel.
Egy kicsit később találkoznak a medvével, amint az épp egy injekciós tűt tart a kezében egy adag tiszta heroinnal.
- Hé, itt a természet lágy ölén akarod belőni magad? Gyere inkább szaladj velünk, hogy teljen meg a tüdőd oxigénnel! - mondja a róka.
- Menjetek a picsába! Minden alkalommal, amikor a nyuszika bekap egy extasy-t, nekünk rohannunk kell az erdőben?

Vissza az elejére
nordi
cs nov 11 2010, 02:14
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
Sztálinnak eltünik a pipája, hivatja Beriját a NKDV fönökét
--Ellopták a pipámat, fogjátok el a tolvajt!!!
Berija rögtön becsukat 5000 embert, de Sztálin másnap, megtalálja a pipáját, hivatja is Beriját..
-- Megvan a pipám, engedjétek el az embereket...
-- Nem lehet fönök, 2000-en már beismerték, a többi már a Gulagon van.....

röhögsz mi? ha akkor éltél volna, nem lenne kedved röhögni...

Két ember találkozik a Gulágon...
-- Tudod azt a viccet,hogy....
-- Hallgass haver, mert elvisznek bennünket..
-- Innen?...Hová?...

[ Módosítva cs nov 11 2010, 02:15 ]
Vissza az elejére
Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF