:: Fórumok :: 2012. Vajon mi fog történni? :: New Age - Az új világrend

<< Előző téma | Következő téma >>
A vonzas torvenye
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: nordi, fulldragon, Ernő, horpad, Róza
Szerző Üzenet
Peety
v febr 14 2010, 01:05
Regisztrált tag #9
Regisztrált: sze jan 20 2010, 02:57
Üzenetek: 664
Latyoo: Dobok ide egy-két linket!
Mostanában ezek a kedvenc gif-lelőhelyeim: Katt ide!
Katt ide!

Itt szerintem mindenki talál kedvére valót.
Vissza az elejére
nordi
v febr 14 2010, 01:20
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
Regisztrált: h jan 11 2010, 02:14
Üzenetek: 960
aless,.
ha már lesz egy ilyen tár , és nem tul komplikált csináld ugy ,hogy a pc-röl direkt is tudjunk feltolteni dokumentumokat (ne csak pdf) hanem más gyakran használt formátumban is.
Vissza az elejére
annabike
v febr 14 2010, 02:06
Regisztrált tag #10
Regisztrált: sze nov 10 2010, 11:25
Üzenetek: 0
Nem ertek hozza, rad bizom, jo eszakat !
Vissza az elejére
Latyoo
v febr 14 2010, 02:47
Regisztrált tag #13
Regisztrált: h febr 01 2010, 04:03
Üzenetek: 268
Peety írta ...

....Az sosem árt Peety gyereknek... Manapság meg - a világvége, meghalunk, minden **ar hangulatban - pláne jól jön. !lol

Kiteszed lábad a házból és mélyen beszí­vod a kinti friss levegőt. Már ha nem a belvárosban élsz. í‰s tedd fel a kérdést: világvége van? Halok-e meg? Hogyan reagál a világ a "dimenzióváltás" gondolatára?

Néha úgy érzem magam, miután ezekkel a témákkal szembekerülök, hogy a tudatos és tudattalan érdeklődési szűrőm által mintha egy szigeten élnék. Pedig a világ olyan hatalmas...

[ Módosítva v febr 14 2010, 02:48 ]
Vissza az elejére
Ernő
p febr 26 2010, 12:20

Regisztrált tag #1
Regisztrált: sze jún 23 2010, 03:46
Üzenetek: 4
nordi írta ...

aless,.
ha már lesz egy ilyen tár , és nem tul komplikált csináld ugy ,hogy a pc-röl direkt is tudjunk feltolteni dokumentumokat (ne csak pdf) hanem más gyakran használt formátumban is.

Megvan Nordi.
í‰s ezentúl a paramoral.eu topikban í­rjátok a kéréseket.
Vissza az elejére
annabike
v ápr 04 2010, 11:14
Regisztrált tag #10
Regisztrált: sze nov 10 2010, 11:25
Üzenetek: 0
George Thomas plébános volt New England-nak egy kis városkájában.
Húsvét reggelén, amikor zsúfolt templomában felment a szószékre prédikálni, egy régi, rozsdás, rozoga madárkalitkát vitt magával és letette a szószék párkányára. Persze mindenki meglepíµdve nézte és kí­váncsian várta, mi fog itt történni. A plébános elkezdte a prédikációt: “Amikor tegnap végigmentem a Fíµutcán, szembe jött velem egy fiatal gyerek, kezében lóbálta ezt a madárkalitkát, és a kalitka alján három kis vadmadár lapult, reszketve a hidegtíµl és a félelemtíµl.
Megállí­tottam a fiút és megkérdeztem:
- Nicsak, mit viszel magaddal?
- Csak ezt a három vacak madarat – felelte.
- Aztán mit akarsz csinálni velük? – kérdezíµsködtem.
- Hazaviszem íµket és szórakozom velük – felelte. – Feldühí­tem íµket, kihúzom a tollaikat, egymás közötti viadalra uszí­tom oket.. í‰lvezni fogom.
- De elíµbb-utóbb beleunsz majd. Utána mit csinálsz velük?
- í“, van otthon két macskánk – mondta a fiú -, azok szeretik a madárhúst. Megetetem íµket velük.
Hallgattam egy kicsit, aztán ismét megszólaltam:
- Fiam, mennyit kérsz a madarakért?
- Nem kellenek magának azok a madarak, Atya. Hiszen azok csak vacak szürke mezei madarak. Még énekelni sem tudnak. Még csak nem is szépek.
- Mennyit akarsz értük? – kérdeztem ismét.
A fiú végignézett rajtam, mintha megbolondultam volna, aztán megmondta az árat: tí­z dollár. Kivettem a zsebembíµl a tí­z dollárt, odaadtam a gyereknek. A fiú letette a kalitkát a földre és egy pillanat alatt eltí»nt. í‰n aztán felemeltem a madárkalitkát, elvittem a közeli parkba, ott letettem, kinyitottam az ajtaját, és szabadon engedtem a madarakat.”
Miután Thomas plébános elmondta a kalitka történetét, mindjárt egy másik történetbe kezdett: “Egy nap a Sátán és Jézus között párbeszéd folyt. Sátán épp az í‰denkertbíµl jött és büszkén dicsekedett:
- Az egész emberiséget a kezeim közé kaparintottam. Csapdát állí­tottam nekik, olyan csalétekkel, amelynek nem tudnak ellenállni. Mind az enyémek!
- Mit fogsz csinálni velük? – kérdezte Jézus.
- Szórakozni fogok velük. Megtaní­tom íµket, hogyan házasodjanak és hogyan váljanak el egymástól; feldühí­tem íµket, meg arra is megtaní­tom, hogyan gyí»löljék. és kí­nozzák egymást; hogy részegeskedjenek és kábí­tózzanak; arra, hogy fegyvereket és bombákat találjanak fel és öljék egymást. Nagyon fogom élvezni – mondta a Sátán.
- Mit csinálsz majd velük akkor, ha eleged lesz a játékból!
- Megölöm íµket! – felelte a Sátán.
- Mennyit kérsz értük? – érdeklíµdött tovább Jézus. Ezzel a tanmesevel kivanok nektek szep napot es hogy csak a szep dolgokat vonzatok magatokhoz.
- Nem kellenek neked azok az emberek! Nem jók azok semmire! Megveszed íµket, ok pedig csak gyí»lölni fognak. Leköpnek, megátkoznak és megölnek. Nem kellenek ok neked!
- Mennyit kérsz? – kérdezte újból Jézus.
A Sátán végignézett Jézuson és megvetíµ gúnnyal mondta:
- A véredet, az összes könnyedet és az egész életedet!
Jézus í­gy szólt:
- Megegyeztünk! – aztán kifizette az árat… ”
Vissza az elejére
Peety
v máj 09 2010, 04:00
Regisztrált tag #9
Aki esetleg keresi / kereste a Titok ( The Secret ) cí­mű filmet, annak mondanám, hogy Impulsive.hu-n rajta van....... méghozzá szinkronosan! ( bár iszonyat lassan jött le nekem...... de lejött )

[ Módosítva v máj 09 2010, 04:00 ]
Vissza az elejére
BalensZ - Jesus
cs máj 20 2010, 03:31
Regisztrált tag #21
Regisztrált: k máj 18 2010, 02:29
Üzenetek: 7
í‰n A Titok cí­mű könyvet most olvasom, valahol a százakárhanyadik oldalon tartok, eddig tetszik nagyon^^ Bár az nem jön be, hogy gyakran több oldalon keresztül mondja ugyanazt a dolgot és semmi újat nem visz bele. Néhol unalmasnak találtam. De tetszik a dolog.^^
Vissza az elejére
Weboldal
Peety
cs máj 20 2010, 03:41
Regisztrált tag #9
í‰n pont ma néztem (sokadjára) filmen.. A sok ismétlés meg talán azért lehet benne, hogy minél jobban bevéssük az agyunkba az alapigazságokat.
Vissza az elejére
Peety
cs máj 20 2010, 03:47
Regisztrált tag #9
Voltaképp a jó öreg pozití­v gondolkodás a lényege. :-)

[ Módosítva cs máj 20 2010, 03:48 ]
Vissza az elejére
Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF