:: Fórumok :: Társalgó :: Viccek

<< Előző téma | Következő téma >>
felemelkedés
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: nordi, fulldragon, Ernő, horpad, Róza
Szerző Üzenet
nordi
cs ápr 22 2010, 10:53
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
Regisztrált: h jan 11 2010, 02:14
Üzenetek: 960
...ez már a felemelkedes után szemelvények "életünk az uj földön " topikbol:
no coment (hogy ne vádoljanak "fikázással") eredeti szöveg !!

Nekem nincs állandó házam, vagy lakásom.
Mindég ott élek egy pár napot ahol jól érzem magam.
Ahol gyönyörködhetek a kilátásban, az í­zekben, az illatokban.
Nagyon szeretem az angyalok illatát, ami hasonlí­t nagyon a levendula illatához.
Tehát, ha valahol van a vadonban levendula, én ott biztos megtelepedek egy pár napra, vagy még tovább.
A táj a meghatározó. Most egy kis domboldal, teli kis kék levendulákkal, egy kis erdő és tisztás az otthon ahol megállapodtam, de már holnap indulni akarok tovább. Hiszen az egész új világot meg szeretném ismerni, meg tapasztalni, még mielőtt jelentkezem a flottához, pilótának.
Reggel mikor felébredek, kimegyek a kis házikóm elé, és széttárt karokkal szí­vom magamba a táj édes illatát. Ekkor az égnek emelem a tekintetem és becsukom a szemem.
Lassan elkezdek emelkedni. Ahogy át jár az erő, az energia, a szeretet minden iránt, ami a környezetembe található. Most elkezdek forogni, ahogy a belém áramló fény beburkolja a testemet. Leengedem a kezeimet magam mellé és lassan földet érek.
Valakit látok és érzek a tisztás felől közeledni, de elfedi a gondolatait, és nem érzem ki ő.
De igen. A feleségem az. Mindég meglátogatjuk egymást, ha megérezzük, hol van a másikunk.
Amióta átléptünk ebbe a csodába, azóta közösen megegyeztünk abba, hogy mindenki járja a maga útját, és ha az utunk keresztezi egymást, akkor megnézzük a másikat. Hisz azért még ha már csak jelképesen is, de egymáséi vagyunk.
Szóval, amikor felfedte a kilétét, én szinte repültem felé.
Hatalmas, véget nem érő szeretkezésbe kezdtünk, had legyenek boldogok a magasabb világok lakói is, akik a szeretetből épí­tkeznek. Hiszen a mi érzéseink szinte minden dimenziót megérint.
Mikor egy pár nap múlva elbúcsúztunk egymástól, én elkezdtem a felkészülést, a Mátrixszal való kapcsolatfelvételre.
Megálltam a kis vityilló előtt, behunyt szemmel elkezdtem meditálni, és lassan felhúzom a lábaimat török ülésbe, és í­gy 60-70 centi magasan levitálva, vissza adom a kis házat a mátrixnak, amit azonnal elfogad és már kezd is szét esni alkotó rezgési energiára az egész épület.
Amikor vége lett, meggyőződtem róla, hogy minden úgy van-e itt, ahogy a ház teremtése előtt volt. Minden ugyan az. Megnyugodva lassan elkezdtem a domb felé lebegni, és mire felértem már a lábaimon mentem tovább más, szebb, de legalább ennyire szép helyet keresni, a következő tapasztalások megszerzéséhez.

Próbáltam rövidre fogni, de ez nem nagyon sikerült.

[ Módosítva h nov 01 2010, 03:41 ]
Vissza az elejére
Peety
p ápr 23 2010, 09:07
Regisztrált tag #9
Regisztrált: sze jan 20 2010, 02:57
Üzenetek: 664
Ezek aztán gazdagon marihónaljázhatnak... XDD.... ff 2012 közeledte elég rossz hatással van sok emberre. Hihetetlen, hogy milyen jól felépí­tett kis álomvilágban élnek. így is van..."nem kell ház, nem kell lakás"....sza*junk le mindent...... ensmi........ sok zombi.....Istenem...... !no

Ráadásul mióta volt a Mátrix cí­mű film, iszonyat nagy divat lett körükben mindent "mátrixozni"......

[ Módosítva p ápr 23 2010, 09:27 ]
Vissza az elejére
Zsuzska
szo ápr 24 2010, 07:13
Regisztrált tag #8
Regisztrált: cs jan 14 2010, 07:44
Üzenetek: 247
...de annyira szelideknek tünnek !scream , hogy mindig felmerül bennem a kérdés, hogy nincsennek-e ezek megveszve? !oh mert az is í­gy kezdödik.

A központi idegrenszer a ví­russzaporodás elsödleges helye. Ha a fertözés forrása gyaní­thatóan veszett, haladéktalanul meg kell kezdeni a védöoltás-sorozatot, hogy immunizálódjon.
A fertözést követöen hosszabb-rövidebb lappangási idö következik (kb. 2-16 hét). Az érintett "személyisége" megváltozik, a szelí­d agresszivvá válik, a vadabb barátságossá. Elöször csak az élelemmegtagadás, férehúzódás, utalhatnak erre, de aztán következnek a hallucinációk. !fir !ima !fir

[ Módosítva szo ápr 24 2010, 10:36 ]
Vissza az elejére
nordi
v ápr 25 2010, 04:17
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
Jézus sétál a Váci utcán. Köré gyűlnek az emberek és csodálják.

Jézus odalép egy vakhoz, ráteszi a kezét a vak szemeire, mire az rögtön látni kezd.
Odalép egy sükethez, ráteszi a kezét a süket füleire, az rögtön hallani kezd.
Odalép a cigányhoz... mire az rémülten hátrál:

- Hozzám ne nyúlj, rokkantnyugdí­jas vagyok!
Vissza az elejére
Peety
v ápr 25 2010, 05:00
Regisztrált tag #9
Regisztrált: sze jan 20 2010, 02:57
Üzenetek: 664
mpam mpam mpam
Vissza az elejére
Zsuzska
szo máj 01 2010, 12:30
Regisztrált tag #8
í‰ljen Május 1
a kikelet és a hazaszeretet ünnepe!

ki kellett vonulni, mikor mindenki hazaszeretett volna menni
Katt ide!

[ Módosítva szo máj 01 2010, 12:36 ]
Vissza az elejére
Zsuzska
v máj 02 2010, 05:15
Regisztrált tag #8
Mentsétek meg nordit!

Szóltam már, hogy kóborol. Alessys is figyelmeztetett mindenkit, be is lett jelentve: Katt ide!
Megint nagy bajban van. Az aranyember nincs vele és más fórumokon csóvál !trink , de már ugat is. A szörét levedlette és befetrengett a korpába... !locsi Ez is meg fog veszni, vagy be van már rendesen oltva? !gyogyo

Emelkeeedik !!!...pöl, pöl ???

[ Módosítva v máj 02 2010, 07:18 ]
Vissza az elejére
nordi
v máj 16 2010, 12:40
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
...ezt a lavinát egyetlen beszólással váltottam ki (csendben bevallom akaratlanul)

Nordimpex:

Panka irta "Elnézést az esetlegesen túlzott kirohanásért de megdöbbentett a sok passzí­v fórumozó nemtörődömsége .
Lutyónak meg kitartást kí­vánok ezekhez a tamás és albert fajtákhoz."

Szerintem nem az a baj, hogy Tamás és Albert emeletes baromságokkal traktálja, a fórumozókat, (hülyének lenni mindenkinek alanyi joga) hanem az hogy ha valaki felveszi a kesztyut (nekem is nathánnak is volt, teljesen szalonképes replikája) és kifikázza a baromságokat, rögtön törlik,vagy büntetik az illetöt,
ezért jövök egyre ritkábban (pedig szerettem ezt a forumot és sokat is irtam ide...)

Gray irta : "Meddig lehet elviselni egy ilyen... nincs is rá szó, beszólásait, mint Tamás. Csak a szüleit sajnálom, gyereket vártak, de ő született meg."
.....tévedsz Gray.. az ilyenek nem születnek...csak ugy nönek.. pláne ilyen esös idökben..
.....................................................................................................................................................................

Ma 07:12 #2565RE: Kérdések és Válaszok | Szerkesztette: Tamas Ma 07:12
Tamas
Tag

Regisztrált: 06.05.09

Vigyázat! Szatmárnémetit is megszállták az zeta reticuliak!

Ismetetőjegyük :

1.Az igazságot állandóan a hazugságra változtatják!

2. Pimaszak!

3. Testi-lelki nyomorékok!

4, Gyűlölik a fényt!

5. A hülyeségükből állandóan erényt akarnak kovácsolni!

6, A sötétség más lényeivel akarnak szövetkezni a fény ellen!

7. í‰lősködők!

8. Mindenkit gyűlölnek, aki ki meri mondani az Igazságot!
............................................................................................................................................

Ma 07:22 #2566RE: Kérdések és Válaszok

noname
Tag

Regisztrált: 13.02.10

Szerintem kéne csinálni egy a komikus hozzászólásoknak helyt adó topicot és oda az ilyen és ehhez hasonló hozzászólásokat át lehetne irányí­tni.Rögtön elmúlna a képzavar.

............................................................................................................................................................
Ma 08:25 #2567RE: Kérdések és Válaszok

carrion
Fanatic member

Regisztrált: 22.04.09

ugyan ez nem ide tartozik De kedves Szpacsek kérlek NE fényezz engem!!!Főleg ne itt!!!!!!!!
Mert ez nem a személyes jellegű dolgok topikja!
í‰s kérlek itt szólí­ts az itteni nevemen : Carrion.
Köszönöm!
...............................................................................................................................................

Ma 08:26 #2568RE: Kérdések és Válaszok | Szerkesztette: Tamas Ma 08:27
Tamas
Tag

Az a komikus, te névtelen ( noname ) korcs, hogy be mered tenni a pofádat erre a topicra!

í‰s még ti vagytok felháborodva! Mint egy élősködő pióca, amely dühös, hogy le merik tépni mocskos véres testét a gazdaszervezetről!

Ki a kurva anyát érdelekne a ti materialsta bunkó szövegelésetek egy másik topicion, ugye?

Mindig a tisztát keresitek, hogy összeszarjátok!

De most velem emberetekre akadtatok, mert tudatosan kilépek az elszállt ezoterikus-humanista nyafogásból. és olyan pimasz bunkókra fogok halálos csapást mérni, mint amilyenek ti vagytok!
................................................................................................................................................................

Ma 08:31 #2569RE: Kérdések és Válaszok

Lutyo
Fanatic member

Regisztrált: 25.11.09

.................................................................................................................................

Ma 08:36 #2570RE: Kérdések és Válaszok | Szerkesztette: noname Ma 08:42

noname
Tag

Adminok a fentebb leí­rt gondolatsoromat tartom.Gondoljátok meg.

Ja és még annyit szeretnék hozzátenni(ezt valóban az igaz szeretet nevében),hogy ajánlatos lenne Tamást kitiltanai innen,nem elsősorban a többi forumozó megkí­mélése céljából,hanem azért, mert még kárt tehet magában-ha akaratlanul is.Köztudott,hogy az idegesség és a többi köré gyűrűző negatí­v energia vagy érzelem kárt tehet az ember szervezetében,nem csak fizikai,hanem lelki szinten is.Ezért kérem az adminisztrátorokat,hogy fontolják meg ezt a dolgot!

...............................................................................................................................................
Ma 08:52 #2571RE: Kérdések és Válaszok

noname
Tag

Elképzelem,ahogy az igaz szeretetet hirdető milicisták rohanva,megvadulva,a "halálos csapást mérünk rátok primití­v bunkók" csatakiáltást ordí­tva száguldanak a szegény egyénekre,kik megdöbbenve állnak az esemény előtt(,mert eddig azt hitték,hogy ők maguk a normálisak és a jóságos ,szeretet szerint élő emberek,de kiderült,hogy mégse)Mindezt az igaz szeret nevében,ezt nem lehet elégszer hangsúlyozni.
(Többet nem fogok az ilyen megnyilatkozásokra reagálni,ez nem vezet semmire se.)

........................................................................................................................................

Ma 09:17 #2572RE: Kérdések és Válaszok

Lutyo
Fanatic member

Regisztrált: 25.11.09

ez í­gy van ,kimutatható Noname!
Ettől óvtam én is fentebb

[ Módosítva v máj 16 2010, 01:42 ]
Vissza az elejére
Zsuzska
v máj 16 2010, 02:55
Regisztrált tag #8
Jeleztem már, hogy a veszettség tüneteit vettem észre egyes nordi kóborási területein megtelepedett fórumozókon !locsi Nordit már nem féltem, látszik rajta, hogy be lett oltva. A mi Tamásunkat se fenyegeti a járvány mert kezelést itt kap, ensmi de az a túloldali Tamás már a dühöngö fázisba jutott. Nem csak vicsorí­t, megint ugat és a nyála is csorog:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Tamas Ma 08:27

Ki a kurva anyát érdelekne a ti materialsta bunkó szövegelésetek egy másik topicion, ugye?

Mindig a tisztát keresitek, hogy összeszarjátok!

De most velem emberetekre akadtatok, mert tudatosan kilépek az elszállt ezoterikus-humanista nyafogásból. és olyan pimasz bunkókra fogok halálos csapást mérni, mint amilyenek ti vagytok! "

[ Módosítva p szept 17 2010, 04:39 ]
Vissza az elejére
nordi
h máj 17 2010, 10:16
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
......ezt a multkor még észre sem vettem:

3 napja 10:53 #2549RE: Kérdések és Válaszok
Tamas
Tag

Amí­g olyan bunözok, mint pl. a fenti hí­gagyú picsa, nem garázdálkodott, addig ez a topic többé-kevésbé még betöltötte a célját!

- Talán elfelejted, Lutyó, hogy ezen a topicon csak kérdéseket lehet feltenni?! í‰s ha nem értesz vele egyet, akkor csinálj magadnak egy másik topicot és ott vartyogjál!

Persze ha magam lennék ezen a fórumon a moderátor, már rég kiirtottam volna minden álokoskodó unintelligens picsát!

Csak sajnos túl liberális az admin, ezért minden szar dezinfót felvesz a napi hí­rekbe és minden idióta cyber-majmot hagy vég nélkül fecsegni!

í‰s ezzel PONT AZ í–LI MEG, amiért valójában ez a fórum is született : a VALí“DI kutatást és a VALí“DI tájékozódást
Vissza az elejére
Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF