:: Fórumok :: Társalgó :: Viccek

<< Előző téma | Következő téma >>
felemelkedés
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: nordi, fulldragon, Ernő, horpad, Róza
Szerző Üzenet
nordi
cs szept 09 2010, 10:21
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
Regisztrált: h jan 11 2010, 02:14
Üzenetek: 960
tudom.....gonosz vagyok.. de nem tudtam otthagyni en

" most csak az egyiptomi-püthagoreusi-eleusziszi-gnosztikus beavatásokra szorí­tkozunk"..

szerzö Tamás original copirájgt,
hogy nekem miért nem jutnak ilyen szavak az eszembe ??
Vissza az elejére
Peety
cs szept 09 2010, 11:43
Regisztrált tag #9
Regisztrált: sze jan 20 2010, 02:57
Üzenetek: 664
nordi írta ...

tudom.....gonosz vagyok.. de nem tudtam otthagyni en
" most csak az egyiptomi-püthagoreusi-eleusziszi-gnosztikus beavatásokra szorí­tkozunk"..

..baaaahhhhh...... ....... Azért figyelmes Tomitól, hogy í­gy leegyszerűsí­ti a dolgokat, hogy az átlag halandó is megérthesse. Gondolj bele, nordi..... mi lenne, ha nem csak az egyiptomi-püthagoreusi-eleusziszi-gnosztikus beavatásokra szorí­tkozna..... bruhahahhaa.......
Vissza az elejére
nordi
cs nov 18 2010, 03:30
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
...ugy látom, nem csak én gyüjtöm Tamás "gyöngyszemeit"

szerző: horpad » 2010.11.17. 17:33

íme egy szerény válogatás Tamás gyöngyszemeiből, a teljesség igénye nélkül.:

„…azért, mert a korábbi galaktikus háborúk során tönkretették mondjuk a 3D-s Marsot meg Vénuszt, azért magasabb dimenzióban ott még ví­gan vannak civilizációk, sőt nem is akármilyenek!...”
„...A Nap hideg!...”
„…EGYíLTALíN NEM KELLENE OKTATNI! - érthető?...”
„…Elviselnétek-e olyan elemi tényt, hogy egy 3D-s mátrixban vagytok, ahol semmi sem valós?...
Hogy szüleitek és tanáraitok voltak/vannak legnagyobb ellenségeitek - minden esetleges jóindulatuk ellenére?...”
„…sem a tömeg, sem a gravitáció nem létezik…”
„…a Hold egy mesterséges bolygó, a Marsot most terraformálják újra…”
„…a Nap légköre már sokkal forróbb - de ilyen lesz a Jupiter is hamarosan : csillaggá változik!...”
„…NEM fogom tudomásul venni, hogy a fizika modellezés!...”
„…és í­gy az oktatásból futószalagon kikerült ifjúságot lelkileg halottnak, abszolút halottnak kell nevezni…”
„…Mert ITT kezdődik az elemi belátás : nem csak minden bolygó üreges, hanem minden csillag is!...”

Ezek az állí­tások annyira gyengék és szánalmasak, hogy nem érik el egy normálisan gondolkodó ember vitára ösztönző ingerküszöbét.
így én sem fogok velük vitázni. Ahogy az sem vitatéma nálam, hogy egy hópárduc vajon hányat tojik évente.
Tamáska viszont úgy látom, vitatkozásra kondicionálta önmagát. Ellenállásra, szembeszegülésre számí­t.
Ennek hiányában túl fog pörögni, és rövidesen szénné fogja égetni saját magát. Ez nem kérdés.
Legfeljebb az, hogy vajon hányan lesznek még rajta kí­vül, akik sajnálatosan, de szintén megperzselődnek.horpad
field observer

forrás:/forum>aranyilaszlo/

[ Módosítva cs nov 18 2010, 03:48 ]
Vissza az elejére
nordi
v nov 28 2010, 02:05
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
ez eddig valahogy elkerülte a figyelmem, a lényeg : ISTENEK VAGYUNK

forrás: /felemelkedés/

kataca

Elküldve: 2010 Okt. 14, Csüt. 14:38 Hozzászólás témája:

--------------------------------------------------------------------------------

IGEN! Drága Anna!!!
Bővebben:
Még Jézus taní­totta, hogy mi mindnyájan az Ő tesvérei vagyunk, mert EGY a Mennyei Atyánk
- sokkal nagyobb csodákra leszünk képesek mint Ő:
- azt hogy Istenszeretőknek minden a javukra válik,
- valamint hogy szeresd önmagadat úgy mint felebarátodat

azaz ISTENI teremtésből lettünk: tehát az isteni teremtőerővel rendelkezünk:
tehát, légyszí­ves vedd magadhoz ezt a gondolatot. ISTEN VAGYOK!!!
- tükörben gyakorold, és meglátod, ha a saját szemedbe mondod: ISTEN VAGYOK, akkor a Lelked jelezni fog - készülj fel egy alapos sí­rógörcsre - mert fel fogod ismerni az EGY-hez, a HAZAtaláláshoz való örökös jogodat, és tartozásodat. í‰s ezzel megszünik minden Kí‰T-ség!

í‰s ezután bármit veszel magadhoz, /étel-ital/, gondolatban kijelented:
a SAJíT ISTENI REZGí‰SSZINTEMRE EMELLEK!!!
............................................................................................................................................

Tehát nem elég az hogy ISTEN VAGYOK, ezt a tükörben kell gyakorolnom
Vissza az elejére
Peety
v nov 28 2010, 06:13
Regisztrált tag #9
Regisztrált: sze jan 20 2010, 02:57
Üzenetek: 664
Hehe...... evvel most kivételesen egyetértek...... bár a sí­rógörcs-dolog egy kissé szí­npadiasnak hat számomra....

Egyébként ez az "Isten vagyok"-szöveg megjelenik pl az í‰g és Föld között cí­mű film elején, mikor a férfi főszereplő szintén ezt kiabálja a tengerparton, és próbálja rávenni a női főhőst, (Shirley McLaine-t) hogy mondja ki ő is hangosan ezeket a szavakat.

[ Módosítva v nov 28 2010, 06:14 ]
Vissza az elejére
nordi
h dec 06 2010, 02:08
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
Első hetem az 5.Dimenzióban.

szerzö: Szigli Szabolcs forrás: /felemelkedes/

Van egy tisztás valahol amit mindí­g is elképzelek amikor meditálok. Ahogy Dávid is mondta, hogy menj egy szent helyre amit nagyon szeretsz, ahol csend és nyugalom van. Hihetetlen, de én egy olyan helyet sem találtam a 3D-s világunkban(azok közül ahol eddig jártam), amit különösképpen szeretnék. így elképzeltem egyet. Egy tisztást. Hamarosan ez lett az 5.dimenziós otthonom.

Az első napom

Egy kis takaros házikót teremtettem a tisztás egyik végébe, mögötte "természetesen" a fantasztikus óceán van. A tisztás kb 150*30 méteres és gyönyörű fák ölelik körül olyan 20-30 méteres sávban(ez lenne az öko kerí­tés). Kivéve a ház mögött, mert ott rögtön a part van néhány pálmafával. A tisztás másik vége sem teljesen zárt, mert amolyan ösvény vezet ki a "portáról"(ahol bárki nagyon szí­vesen látott vendég, hiszen minden közös). A házikó a volt 3 dimenziós mintájára készült, mert ha kicsi és szerény is, de nagyon szeretjük.

Ahogy befejeztem az alapokat, rögtön ott ült mellettem barátnőm a ház előtti kis asztalkánál, velem szemben kicsit balra, anyám, akit már évtizedek óta nem láttam egészszégesen(súlyos skizofrén beteg volt a 3d-ben), mellette párja, és közvetlenül szembe velem apukám akinek 3 éve járt le 3d-s küldetése.

Hihetetlen volt látni újra fiatalon, alig bí­rtam felfogni, hogy mindenki rendben van. Apukámmal váltottunk néhány szót, és már meg is érkeztetek. Igen, TI innen. í“riási élmény volt í­gy együtt látni mindenkit. Mindenkit átöleltem, üdvözöltem. Teremtettem még egy hosszabb asztalt is ahol mindenki elfért. A párommal hoztuk ki a házból a sok salátástálat, amikből mindenki jóí­zűen evett. A hangulat nem csak azért volt jó, mert itt kötelező, hanem az a nyugalom ami átjárta a légkört,..az leí­rhatatlan (majd telepatikusan.).
í‰tkezés után mindannyian felálltunk és egymás kezét fogva egy hatalmas kört alkottunk. Rövid meditáció keretében köszönetet mondtunk az univerzumnak ezért a gyönyörű valóságért. Pontosan nem tudom, hogy mi történt, mert hatalmas energia szabadult fel egy fantasztikus fényoszlop formájában, és felért egy orgazmussal az érzés.
Ezután búcsút vettünk egymástól és megbeszéltük, hogy hamarosan látjuk egymást. Mindenki ragyogott, ahogy végigsétált a tisztáson és az ösvényen. Ismét ötödmagammal ültünk az asztalnál mikor apukám azt mondta, hogy van egy meglepetése. Felállt és elindult a ház mögé a tengerpart felé, s a párommal követtük őt. Néztem egy nagyot amikor megláttam, hogy mi is parkol a ház mögött a homokban. Egy felderí­tő hajóhoz hasonlí­tott, 3-4 méteres átmérővel. ítszaladt az agyamon, hogy apukámnak még jogsija sem volt a 3d-ben itt meg egy fantasztikus égi járművel közlekedeik. Megnyugtatott, hogy ez még semmi, csak egy hétköznapi közlekedési eszköz, bárki használhatja. Beinvitált minket, s pontosan olyan volt, mint amilyennek elképzeltem, semmi kezelőfelület. Pillanatok alatt felemelkedtünk a part fölé és egyből látszott, hogy hogyan épül fel a környék. A part mentén jobbra és balra is hasonló elrendezésű porták vannak, mint a mi otthonunk. Leginkább a házikók különböztek.
Apukám ragaszkodott hozzá, hogy vezessek egy kicsit, s én vonakodva, de megpróbáltam. Mondanom sem kell, hogy még egy kocsinál is egyszerűbb irányí­tani. Mivel teljesen a gondolatok által van vezérelve, tényleg azt teszi amit szeretnénk. 3-4 "telket" haladtunk előre, de visszafelé vettem az irányt, mert már fáradt voltam egy kicsit. Ugyanoda szálltam le ahonnan indultunk és apukámmal vigyorogtunk még egy kicsit a 3d-s világon. Elmondta, hogy már itt is van családja, de erről majd később beszélünk. Extázis érzésemen még az sem nagyon változatatott, hogy felhí­vta a figyelmem, hogy túl sokmindent csináltam ma, az első héten inkább Magammal és környezetemmel törődjek. Ekkor néhány másodpercre átöleltük egymást és elbúcsuztunk <<<<<<<ezt a helyzetet sikerült olyan jól megteremtenem, hogy valami hihetetlen erős energiahullám szaladt át a testemen 1-2 másodpercre. Olyan volt, mintha tényleg megérintettem volna. Ez az érzés is leí­rhatatlan>>>>>>>
Kiszálltunk a hajóból és integettünk, ő pedig elment.
Barátnőmmel egymásra néztünk és tudtuk, hogy most nekünk is el kell búcsúznunk. Ví­gasztaltam, hogy csak egy hét lesz, s azután együtt folytatjuk a teremtést. Az az ötletem támadt, hogy mi lenne ha a tőlünk jobbra a szomszéd tisztáson lakó Keela-ékhoz költözne ideiglenesen, Ők biztosan örülnének mégegy nőnek:). Elindultunk a tisztáson és az ösvényen át a szomszédba. Az ösvény merőlegesen belefutott már egy kicsit szélesebb ösvénybe. Jobbra vettük az irányt és néhány gyönyörű fa után ismét jobbra. Keelaék világa is hasonló volt. í–römmel fogadtak minket és az ötletet is. Nehezen, de azért sikerült elbúcsúznunk egymástól, s megbeszéltük, hogy alig 6 nap múlva itt leszek érte.
A part felől tettem meg azt a néhány métert, hogy megcsodálhassam az óceánt. Beléptem otthonunkba és nagy nyugalommal feküdtem le aludni.

Második napom

Reggel csodálatosan keltem és nekiláttam a részleteknek. Elkezdtem kiszinezni a dolgokat, minden gyönyörű élénk lett. A házat körbevettem egyméteres sávban csodaszép virágokkal. Lassan körbesétáltam a tisztást övező fácskák mentén és mindegyiket megérintettem. Nagyon jó érzés volt, mert sokkal jobban éreztem, hogy élnek, mint az előző mókás, tudatkompresszált világunkban.
Ezt a napot ezután már pihenőre vettem, csakúgy lefeküdtem a fűbe és néztem a csodálatos égboltot. Rám is esteledett hamar. Mikor nyugovóra tértem a házikóba(ami egyébként nem túl nagy alapterületű, de kétszintes) kinéztem a tetőablakon az óceán felé és gyönyörködtem a látványban. Lefeküdtem, de zavart, hogy most nem látok ki. Erre egy szempillantás alatt átlátszóvá vált az egész tetőtér. így aludtam el.

Harmadik napom

Csodás volt mindent átszövő napfényre ébredni és üdvözöltem azon ötletemet, hogy az egész ház átlátszó legyen. Igen, üvegház lett. Na nem mezei üveg, hanem akkor és ott látszott át ahol én akartam. Ezért az ajtót és az ablakokat is eltűntettem róla. Ezután ott lett ajtó és ablak ahol éppen szükség volt rá. Nagyon flexibillis volt ez az épí­tőanyag, mert bármikor bármilyen szí­nűvé tudott változni és akár tükörként is funkcionált. Apropó, tükör, mostmár tényleg kellene magammal is foglalkoznom. Beálltam a ház oldalába és nézegettem magam. Visszanövesztettem megkopott hajam, nőttem kb 10 centit, s szélesí­tettem magamon egy kicsit. Mikor elégedett lettem az eredménnyel, gondoltam szaladok egyet. Most értettem meg igazán, hogy miért is van szükség ekkora tisztásra, mert 5 másodperc alatt végiffutottam rajta. Annyira élveztem a szökellést(mert inkább az volt, mint futás, alig érintettem a füvet), hogy innentől alig mentem "lassan". Furcsa látvány lehetett, de egésznap szaladgáltam, ugrándoztam.

Negyedik napom

Egy kicsit éhesen ébredtem, ezért nekiindultam a tisztás jobb oldalán fekvő fákról gyümölcsöt gyűjteni. Ebben leginkább azt élveztem, hogy hálát adhatok a fácskáknak az ételért. Itt az 5D-ben teljes a kommunikáció a növényekkel. A ház mögötti pálmafákról is szedtem kókuszt és banánt. Leültem a tornácon lévő kedvenc székecskémre és nekiálltam enni, de már egy fél gyümölcstől jól laktam. Gondoltam, nem eshet kárba, í­gy fogtam magam és átszaladtam a barátnőmékhez akik kinnt ültek a ház előtt. Nagyon megörült nekem, de ki kellett ábrándí­tanom, hogy csak gyümölcsöt hoztam, mert felelőtlenül sokat szedtem. Végülis örültek neki, mert ma még ők sem ettek. Ezután hazaszaladtam és teremtettem egy medencét a ház elé egy kicsit jobbra.

í–tödik napom

Ezen a napon elhatároztam, hogy messzebb megyek. Kimentem a tengerpartra és néhány kilométerre balra megpillantottam egy csodálatos hegyet, kicsit benyúlva a ví­zbe. Ismét szaladni kezdtem, de félúttól már a ví­zen rohantam. Hamar odaértem a hegy lábához és 1 perc alatt megmásztam. Lenyűgözött a látvány, megpillantottam a kertváros mögötti fantasztikus várost. Nem a legmagasabb, hanem a leghosszabb épí­tmény keltette fel először az érdeklődésémet.
Lefelé méggyorsabban mentem, mert leugrottam. í‰rdekes volt, mert nem zuhanórepülésben estem lefelé, hanem vitorlázva. Elrepkedtem egy darabig, mí­g vizet nem értem, s elindultam a város felé. Annyira izgatott voltam, hogy most úgydöntöttem, nem a rohanást fogom élvezni, hanem az utat, ezért normális tempóban indultam el. Ahogy kiértem a portámról elindultam balra és konstatálltam, hogy szembe is ugyanolyan kialakí­tású telkek vannak, mint a többi szebbnél szebb házikókkal. Ahogy haladtam egyre több jármű ment el fölöttem, mellettem. Néhányan intettek, pedig nem nagyon ismertem őket(biztos megvan az oka, hogy ideteremtettem őket:). Elérkeztem egy gyönyörű kereszteződéshez, s jobbra már látszott néhány épület. Az utat itt is végig csodás fák övezték, mí­gnem megpillantottam a hatalmas hosszú épí­tményt. Alulról egy pici lépcsőn mentem be és nem akármilyen látvány várt rám.
Hatalmas folyosó fogadott és rengeteg embert láttam jönni, menni. Többen itt is kedvesen üdvözöltek, mí­gnem odajött hozzám egy középkorúnak tűnő emberke és üdvözölt. Nevemen szólí­tott(Szabolcs:)), s elmondta, hogy egy felfedező hajón vagyok, s ha van kedvem tartsak velük, mert holnap indulnak az Andromeda naprendszerbe. Mondtam, még nem szeretnék, mert magammal sem vagyok még készen, de köszönöm. Már este volt és invitált, hogy nyugodtan aludjak a hajón, kapok egy szép kabint. Miért is ne, s már ott is volt értem egy kí­sérő hölgy aki elkí­sért. Nem volt nagyobb a hely, mint egy kisszoba, de nagyon tetszett. A fal megállapí­thatatlan szí­nű volt, leginkább a halvány ciklámenre emlékeztetett.

Hatodik napom

Reggel nagy zsivajra ébredtem, és gyorsan ki is ugrottam az ágyból, nehogy elutazzak, de ahogy kiléptem az ajtón, ugyanaz a kedves ember fogadott, mint tegnap, csak már egyenruhában volt. Semmi különös, csak valami holdacska embléma volt a ruhán. Most elárulta, hogy ő a kapitány és újra megkérdezte, hogy nincs-e kedvem velük tartani. í‰n hajtahatatlan voltam, mondván még a városban sem jártam. Kedvesen mosolygott, én jó utat kí­vántam nekik, kezetfogtunk és elindultam kifelé. Alig léptem ki a hajóból mikor kipatattant egy ötlet belőlem, hogy megvalósí­tsam egy álmomat. Gyorsan hazaszaladtam és bementem a studiószobámba (a 3d-ben elektronikus muzsikával szerettem volna foglalkozni, de ott már nem sok időm akadt rá a dimenzióváltás miatt). Elsőként egy 5dimenziós monitort teremtettem, de utána rájöttem, hogy sem a számí­tógép, sem a "vasak" nem kellenek ide, mert nem élők. Nekem csak élő gépem lesz. A nagy ötlet az az volt, hogy létrehoztam egy agy/analóg kovertert (mint a 3-dben az digital/analog),ami szükségtelenné tette bármilyen elektronikus hangszer létét, mert amit gondoltam az már hallhatóvá is vált. Fanatsztikus! Ennek mennyien örültek volna a régi Földön. Az 5-ik dimenziós első alkotásomat nem tartott sokkal tovább létrehozni, mint maga a hossza.
Nagyon vidáman feküdtem le.

í‰s a hetedik

Ismét a város felé vettem az irányt. A nagy anyahajónak már hűlt helye volt, de megpillantottam a rengeteg parkoló pici járművet ami még tegnap takarásban volt. De ez mind semmi volt ahhoz az épülethez képest ami a járművek mögött emelkedett. Egy hatalmas nagy piramis, olyan anyagból, mint a mi házikónk.
Lenyűgöző látványt nyújtott, most éppen szürkészölbden. Mikor beléptem, egyből tudtam, hogy ez a "nagykönyvtár". Rengeteg kedves ember ült körbe-körbe, de szemet szúrt, hogy nem könyvek vannak előttük, hanem valamilyen kristályszerű kövek, amit tenyerükkel érintenek. A gasztronomiától az élővilágig, a legkülönbözőbb tudományokig mindenről volt több kő. Gondoltam, megkeresem a zenei részt, amire egy hölgy azt mondta, hogy a 3-ik szinten van. Nem lépcső volt, hanem valami teleportálós liftszerűség, mert ahogy beléptem már ki is léphettem a kí­vánt szinten. Ez a szint kizárólag a zene tudományával foglalkozott. Sok bolygón lehet eltérő a zene, mert a régi Földnek összvissz egy köve volt a sok között. Buzgón megérintettem és hihetelen mennyiségű információ áramlott át rajtam. Nem is tudtam feldolgozni azonnal, mert ez amolyan magolásfélének felelt meg, de legalább szuper memóriámmal eltároltam. Gondoltam, majd otthon tanulgatok. Mielőtt elmentem volna, mindenképpen fel akartam menni a legfelső szintre, egyrészt a kilátás miatt, másrészt a k(öny)vek témája miatt. Felteleportáltam magam. Itt már csak néhány kristály volt, de jóval nagyobbak a többinél amik az egyetemes kozmikus törvényeket tartalmazzák. Többen állták körül őket, de nem is zavart, mert a kilátás ismét fantasztikus volt. Most tényleg felülről láthattam az egész várost. Egyik oldalon a távolban meseszép lánchegység fantasztikus havas fennsí­kokkal, lábánál kristálytiszta ví­zesés. A másik oldalon pedig minden képzeletet felülmúló aranyfényben tündöklő óriási épület, hasonló piramis formával. Kérdeznem sem kell, már jön is a telepatikus válasz, hogy az városunk szent temploma. Megcsodálom még a kisebb épületeket is ami mind valamilyen geometria formát vesznek fel, leginkább a gömbhöz hasonlatos tetra-okta-egyéb éder 5d-s vetülettel. Miután kinézelődtem magam, elindultam és hazafelé beszálltam egy hasonló járműbe, mint amivel apukám jött. Azzal mentem haza. Leparkoltam, teremtettem még egy gabonás, zöldséges kertet a ház bal oldalába, felmentem az ágyikóba és átadtam magam a magasabb énemnek.
Vissza az elejére
Solyom
h dec 06 2010, 02:39
Regisztrált tag #67
Regisztrált: szo okt 16 2010, 11:34
Üzenetek: 3096
Kár, hogy vége a hétnek! en

[ Módosítva k dec 07 2010, 06:07 ]
Vissza az elejére
Solyom
cs dec 09 2010, 11:07
Regisztrált tag #67
Regisztrált: szo okt 16 2010, 11:34
Üzenetek: 3096
Eredeti ®

2010 Dec. 09, Csüt. 09:09

"M. í­rta:
Köszönöm a válaszodat Tamás. Szoktam még olvasni a gyakorikerdesek.hu-t ahol volt a 404-es, és van egy másik ember, akinek a neve egyszerűen Ufó-kutató. Ez nem Te vagy? Mivel szinte ugyan úgy fogalmaz, í­r és ugyan úgy kiemeli a lényeget, mint Te.

Ny. T.:

Igen, én vagyok, M.

De az elég érdekes terep, mert ott állandóan kereszttűzben van az ember, de az azért érdekes, hogy mégis sok szerencsétlen agymosott gyereket vonz TUDATALATT az ufó-téma, annak ellenére, hogy még legtöbben a nappali tudat szintjén a tagadás állapotában vannak.

Ilyen fórumokon nem lehet állandóan ott lenni, mert pillanatok alatt az anyázás szintjéig juthatunk el. Ezért olykor megjelenek, olykor eltűnök, de most úgy gondolom, hogy a nagyon közeli változások előtt, minden nehézség ellenére, olykor megjelenek tájékoztatni legalább az ufós oldalakon , !vid ez van néha Aranyi Lacinál is, hogy legalább a tudatalattijukba bekerüljön az igazság, en hogy amikor eljön a megnyilvánulás ideje, tudatosan ne tanúsí­tsanak túlságosan nagy ellenállást."

- No comment

[ Módosítva cs dec 09 2010, 11:45 ]
Vissza az elejére
nordi
p dec 17 2010, 03:42
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
....és egy ujabb gyöngyszem:

--------------------------------------------------------------------------------

Czövek Miklós í­rta:
Jó ez a videó, örülöl, hogy felkerült mert amúgy nem hiszem, hogy látom.

A Földre inkarnált lélekcsoportoknak ugye van egy forrása, egy csoport ahonnan ök jöttek (többnyire valamilyen küldetéssel). A csoportot úgy értem, hogy egy azonos tudati szintet képviselö lelkek civilizációja. Ezek a csoportok a magasabb dimenziókban folyamatosan "monitorozzák" az inkarnált tagokat, nyomon követik öket a Föld 3D-s szférájában, segí­tik öket. Legtöbbször az asztrális szférában, álmokon, sugallatonok keresztül, vagy néha konkrétan fizikailag is, mint János bácsit. Amikor az itteni tagok tudatosodnak, elvégzik a vállalt feladatot, akkor a saját csoportjukhoz térnek vissza (legkésöbb a felemelkedés megkezdödésekor, vagy egy esetleges evakuációkor).

Jól gondolom?

Kb. igen, Milkós!

De:

számomra teljesen természetes volt, amit a bácsi mondott, hogy ő egy bizonyos törzs tagja, mivel néhány korábbi fizikai kontakta-kapcsolatban szó volt arról, HOGY AZOK AZ ŐSKORI VAGY í“KORI Tí–RZSEK LESZíRMAZOTTJAI Tí‰RNEK VISSZA A Fí–LDRE ŰRHAJí“VAL, AKIK KORíBBAN VALAMELYIK INKARNíCIí“BAN A Fí–LDí–N í‰LTEK! í‰s nyilván először a SAJíT régi vérvonalukat keresik meg - akármilyen állapotban is van már !

Képzeld csak el Te is a helyzetet, Miklós : tegyük fel, hogy a régi időszámí­tás szerinti ( amit már nem használnak ) 2800-ban vagy, és mondjuk egy szí­riuszi flottával repülsz egy olyan bolygó felé, melyen a dimenzióváltás utáni hátramaradt csoportok laknak.

Mi fogsz ott először csinálni? Különösen akkor, ha TUDOD, hogy a 20-21. századi legközvetlenebb rokonod ( Apa, anya, testvér, feleség, gyerek stb. ) OTT VAN!

Természetesen segí­teni fogsz nekik, méghozzá legtöbbször láthatatlanul, mivel abban a tudatállapotban, melyben még vannak , közvetlenül nem lehet elérni őket, és nem lehet bemutatkozni nekik, mivel Te is megváltoztál!

így legfeljebb elkezdheted titokban oktatni őket, hogy előbb-utóbb tudatilag egyenrangú partnerekként tudjatok kommunikálni, és eljöjjön a MEGí‰RTí‰SNEK AZ A FOKA, AHOL IGAZ SZERETETTEL í‰RTHETITEK MEG EGYMíST! ( Mert ahol nincs igazi spirituális megértés, ott nem lehet igaz szeretet sem - ahogy ezt Buddha is mondta .)

Vissza az elejére
nordi
v dec 19 2010, 02:07
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
Ez nem annyira vicces , és Arany Laci nem tudom miért törölte,
ha, valaki rájön irja meg nekem is

Nyergesy Tamás

Elküldve: 2010 Dec. 19, Vas. 10:56 Hozzászólás témája:

Egy tipikus reakció, sajnos még olyan szintű embereknél is, mint Aranyi Laci!

( Ez tükrözi az utóbbi 20 év, magyar, nulla-spirituális szintű kutatóinak mentalitását, ha megkérdőjelezik a "mester" bizonyos nézeteit - holott másokkal egyetértenek. )

Alig egy órája tettem fel ezt az í­rást Aranyi Laci fórumára és már is törölték :

"OK, Laci, látom Te is hozod a formád!

Minden kommentár nélkül törölsz! Hűen az utóbbi 20 év megmondó embereinek haladó hagyományaihoz!

Lehet, hogy igazad van, mivel nagyon kilógok a fórumodból, bár az általad törlendő részek nem tartalmaztak valójában személyeskedést, hanem ELEMZí‰ST, hogy miért ilyen primití­v még mindig az emberek érzékszervi észlelése, és az EBBŐL Kí–VETKEZŐ világnézete!

Talán Téged is ez irritál? - Nézd, ezt nyí­ltan megí­rom, akkor is egy-két órán belül törölsz!

Van egy bizonyos belső rokonszenvem irányodban, mivel kimagaslasz a környezeted fiataljainak ötlettelen, vasárnapi cyber-kutatói közül, bár rendkí­vül sok problémát látok még Benned, amit két éve meg is í­rtam Neked!

A legfőbb problémád maga a spiritualitás elutasí­tása, amely ugyan nem olyan primití­v fokon van, mint LASA ( Liar Aeronautics and Space Administration )-hí­vők tudati szí­nvonala, de a 21. században ez már elég veszélyes hozzáállás, mert e század első harmadában mindenképpen EGYESíœLNI FOG a tudományos és a spirituális világnézet, amely egycsapásra megoldja a Föld valamennyi környezeti, technológiai, gazdasági, társadalmi stb. problémáját!

Vagy talán ez a jóslat ( amely valójában már régen a megvalósulás fázisában van ) Mí‰G MINDIG olyan nevetségesnek és idegennek tűnik Nektek?

í‰n meg erre azt mondom, hogy nem nevetséges-e, hogy a mai ember még mindig nem érti pl. csillagközi közlekedés "titkát"? Amely egyáltalán nem titok, mivel majd' minden civilizációnál, még a legprimití­vebbnél is van annyi MEGí‰RTí‰S, hogy a korlátlan éterenergiát fel tudja használni kisebb-nagyobb járművek meghajtására - és ez még egy ELEMI szint!

íœdv tehát, Laci!

De ne feledd : nem felejtek semmit!

Amit megí­gértem Neked az éterfizikával kapcsolatban, azt meg is tartom, ha... látom, hogy elmozdulsz a GYAKORLATI KUTATí“TEVí‰KENYSí‰GEDBEN IS is spiritualitás irányába! ( A Nag hammadi - kódexek erre kezdetben Neked jó elméleti alapot nyújthattak! )"

í‰s hozzá kell még tennem, hogy magam már 1987-ben, éppen a Pap Gábor-effektusnál találkoztam személyesem ezzel a jelenséggel.

A mester már akkor is félistenként járta az egyetemek előadótermeit, ( Vajon hogyan is tehette ezt meg a pártállam idején? ) és ameddig együtt dolgoztam vele - kb. egy évig -, addig nagy volt a szerelem köztünk, mivel erre az időszakra teljesen átvettem a mester világképét, és teljesen az ő stí­lusában fogalmaztam, de ez az időszak természetesen nem tarthatott sokáig nálam - ellentétben pl. Szántai Lajossal, aki mai napig is Pap Gábort utánozza a gesztusok és a modorosság szintjéig. ( í‰s ezzel egy fontos tényező is biztosí­tva lett neki : a megélhetés ! )

Mert ABBAN A PILLANATBAN, ahogy megkérdőjeleztem a mester néhány tételét, AZONNAL megfagyott a levegő körülöttem, és AZONNAL megvonták tőlem a jogot - nem Pap Gábor, hanem államilag köré rendelt csapata által -, hogy olyan intézményekben magam is tartsak előadásokat, ahol a mester is tart! A könyvkiadásról nem is beszélve.

Nos, nem egy személyről van itt szó, hanem egy JELENSí‰GRŐL, hogy miért NINCS Magyarországon szellemi élet!

Mivel Kisfaludynál, vagy Egelynél, vagy Gyurcsoknál, vagy Grandpierre-nél, vagy Bakos Attilánál, vagy Varga Tibornál, vagy az Ufó-magazinos csapatnál, vagy a Szűcs Róbert - Kriston Endre - csapatnál stb-knél UGYANAZT LíTJUK!

Mert a tény ez : valójában Magyarországon 1867-óta NINCS tudományos vita!

Akik pedig az előtérben vannak - mindegy hogy a hivatalos tudomány szintjén, vagy a vájtagyú értelmiséget tematizáló "alternatí­v mesterek" révén, mindenképpen a törvénytelen hatalomnak kell, hogy futtassa őket, pusztán azért is, mivel enélkül a "hátszél" nélkül egy napig sem tudnának fennmaradni!

Vissza az elejére
Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF