:: Fórumok :: Társalgó :: Viccek

<< Előző téma | Következő téma >>
felemelkedés
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: nordi, fulldragon, Ernő, horpad, Róza
Szerző Üzenet
horpad
h febr 07 2011, 02:11
horpad

Regisztrált tag #120
Regisztrált: h febr 07 2011, 02:06
Üzenetek: 808
Sziasztok!
Olvassátok el még egyszer figyelmesen az utolsó bekezdést.
Nekem az az érzésem, hogy ez a Bogdan gyerek sikeresen bevitte az egész csapatot a málnásba.
Mindent keményen tagad, í­gy közvetve még a F e l e m e l k e d és t is.
A többiek pedig bárgyú mosollyal bólogatnak…… Döbbenet!
Mi lesz most azokkal, akik már bejelölték a 2013-as naptárukba?
í‰s vajon hova tűnt Dé……akarommondani Tamás?
Már réges rég le kellett volna rombolnia ezt a káros dogmatizmust!
Beteg talán, hogy már a saját fórumát sem látogatja?

Vissza az elejére
nordi
k febr 08 2011, 02:47
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
Regisztrált: h jan 11 2010, 02:14
Üzenetek: 960
szia, horpad
ugy látom a bogdannal kapcsolatos véleményed megalapozottnak tünik,
szerintem nemsokára letiltják mert nem lehet nem észrevenni amit csinál,

......." A lények a különbözö sikokban (dimenziókban) léteznek, és fizikailag nem determináltak más sikokban. Vagyis egy másik sikban(dimezióban ?) lévö lény nem tud..........." ez már csak hab a málnástortán
tehát nem csak felemelkedés hanem dimenzióváltás sem lesz

hacsak nem a "kommunizmus kisértete " szállta meg szegényt mindenesetre lesz
a pópának lesz mit kihajtania belöle

[ Módosítva k febr 08 2011, 02:51 ]
Vissza az elejére
nordi
k febr 08 2011, 03:08
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
MINDENKI NYUGODJON MEG, MAR MEGVOLT A FELEMELKEDí‰S !!!

Orbán beszéd: jó, de kevés (1. rész)‎
MTI - 7 órával ezelőtt

A magyar felső és középosztályok számára már az eddigi idő is felemelkedést jelentett. íllami állásokhoz jutottak, a 16 százalékos egykulcsos személyi ...

Orbán: 2011 a megújulás, 2012 az elrugaszkodás éve lesz‎
InfoRádió.hu - 20 órával ezelőtt

... sikerül a megújulás, visszatér a múlt, "ránk szakad az ég, elsöpör az államadósság lavinája, és hosszú időre elveszí­tjük az esélyt a felemelkedésre". ...

í‰S AKI NEM EMELKEDETT AZ IS MEGNYUGODHAT....LESZ MASIK !!

"........ hogy 2013 a felemelkedés éve lesz, amikor láthatóvá válik, hogy Magyarország megindult felfelé, 2014 pedig a gyarapodás éve lesz, amikor az emberek kézzel fogható bizonyí­tékot kapnak arra, hogy az erőfeszí­téseknek volt értelme. "

[ Módosítva k febr 08 2011, 03:23 ]
Vissza az elejére
nordi
v febr 27 2011, 03:08
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
ezt a biztonság kedvéért áthoztam, mielött törlik szegényt a felemelkedök sorából:

Bogdan

Elküldve: 2011 Feb. 27, Vas. 08:37 Hozzászólás témája:

--------------------------------------------------------------------------------

Köszönöm a rengeteg ajánlott anyagot amit mind elolvastam (amint látjátok elég sok idömbe került) söt még ujabbakat is pl SaLuSa 2011.febr.25.-i üzeneteit is (gépi forditás a sewaja-n), és most már annyi idö után letisztultak bennem a dolgok , igaz ehhez szükség volt a fénylények többszöri behivására is.
Most már be merem vállalni azokat a dolgokat is amelyekröl eddig félve irtam, és már a faluban is kezdem összeszedni azokat a fiukat akikkel ezekröl a dolgokról is lehet beszélni.
Tehát Isten nem létezik, legalábbis azokban a formákban ahogy a földi vallások tanitjak, (de a vallás szerepe tagadhatatlan az evolució által felvett iranyban) implicite, nincs pokol, mennyország, nincs másvilág, nincs jutalom vagy büntetés a halál után ...nehéz elfogadni, de ott már nincs semmi.
Tanácsotokra, nagyon sokat meditáltam a földönkivüli lények és a kontakták üzeneteiröl, mivel a legtöbb ajánlott link ezzel foglalkozott. A behivások alapján kiderült, hogy az ismert kontakták nagyrésze a bulvársajtó termékei, a kiszürésükre pedig azt a tanácsot kaptam, hogy a bombasztikus tizparancsolat-szerü tanácsokat adó kontakták, akik saját magukkal és saját kinyilatkoztatásaikkal is ellentmondásba keverednek mind hamisak.(erre majd még visszatérek)
Az emberi evoluciónak (amely egy hibás gén mutációjának köszönhetö) megvan a maga kódolt ritmusa, és ezen nem lehet változtani (mindenhez megfelelö mennyiségü idö kell) tehát semmi féle csoportos felemelkedés, vagy dimenzióváltás eleve kizárt. Viszont kihangsulyozták, hogy ennek a fejlödési ciklusnak az iránya nem determinált, tehát nincs kizárva annak a lehetösége sem, hogy momentán rossz irányba fejlödünk, de az evolució mint rendszer önkorrekciós, és ezt a történelem számtalanszor bebizonyitotta.

Vissza az elejére

[ Módosítva v febr 27 2011, 03:10 ]
Vissza az elejére
nordi
szo márc 12 2011, 11:46
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
Bogdan

Elküldve: 2011 Márc. 12, Szomb. 17:39 Hozzászólás témája:

--------------------------------------------------------------------------------

K.Attila í­rta:
Katt ide!

Most olvastam az inuaki dávid válaszait.
Meglátások?

Az inuaki Dávid nagyon sok lényeges pontra világitott rá , amelyekkel teljesen egyetértek, (nem csak azért mert földim), de azért nem hagyhatom figyelmen kivül a válaszokban rejlö ellentmondásokat sem, (ahogy a fény-energia testvéreim javasolták...)

Vissza az elejére

K.Attila

Elküldve: 2011 Márc. 12, Szomb. 11:12 Hozzászólás témája:

Katt ide!

Most olvastam az inuaki dávid válaszait.
Meglátások?

======================================================================

Bogdan

Elküldve: 2011 Márc. 12, Szomb. 17:30 Hozzászólás témája:

Tomi í­rta:
Bogdan í­rta:
Kedves Tamás
B.) itt csupán a vallás, Isten és túlvilág nemlétezéséröl volt szó (hidd el ezt a részt nehezebben tudom megemészteni mint ti)

mit értesz a túlvilág szó alatt?

a legtisztább megfogalmazása Davidnak aki az egyik legnagyobb kontakta (aki mellekesen földim is)

12. Miután meghalunk, a Mátrixba (vagy legalább egy semleges térbe) kerülünk, ahol a lélekcsaládunkkal találkozunk. Tehát akkor még nem fog megszűnni a személyiségünk (természetesen az ego és földi személyiség igen), de a szellemi személyiségünk nem vegyül el a „levesben”? Megmarad a tudásunk? Mi marad meg? Megtartjuk az előző életekből származó emlékeinket, vagy csak az összegyűjtött tapasztalatainkat?

Megtartjuk a kibocsájtott gondolatenergia-formákat és az összegyűjtött tapasztalatokat, de ezeknek az energiáiról van szó és nem a fizikai tudásról. A Mátrixban nem létezik ego, sem személyiség, mert láthatjuk az egyetemességet. Mint szellemek, megtartjuk a tudatunkat, és elemezhetjük a tetteinket, de más megéléseink vannak. Gőg, gyűlölet, ego nem létezik ott.

az inuaki Dávid válaszai magyar olvasók kérdéseire Katt ide!

[ Módosítva szo márc 12 2011, 11:55 ]
Vissza az elejére
nordi
v márc 13 2011, 05:13
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
Ileana néni Bogdan nagynénje, elbeszelése Bogdán eltéritéséröl ( a Google szerint)

román-magyar fordí­tás
• Elraboltak az idegenek ...

A sokkoló történet azt mondta nekünk, Ileana A. (73 év), a Budesti. Azt mondta nekünk, hogy szemtanúja volt egy idegen elrablását.
"Amu" néhány év, hat jött a mező-műholdas vagy bármi mást nevezni. Szóval gyere le, és lám csoda CEIE én nepotu "Bogdan vett tőlem. Aztán felállt a cérium és ez ment. Nem tudom, hol ment, igen "után néhány órával, és hozott vissza lo lo lo maradt, ahol venni. Nem tudom, hogy néz ki ő, hogy én nem vagyok băietu ZAS" rejlik, hogy lo fenyegetett, hogy ha valami, hogy megöljön egy . Láttam idegenek, és igen Nimnica nem hazudok nekik, nem én pedepsască állapot ". Lehet, hogy kifogott bietu lo" Bogdanel, de lo verték majdnem halálra, "mondta a homlokát ráncolva, ő .
Ha ők csupán "mese" vagy a valóság, nem is tudjuk. Az a tény, hogy furcsa dolgok történnek Budesti, amelyekre nem a tudósok még nem magyarázza a rideg ....."

ha lesz idöm leforditom nektek addig érjetek be Bogdan elbeszélésével és a róla irt
román nyelvü ujságcikkel
Katt ide!

Bogdan
Elküldve: 2011 Márc. 13, Vas. 07:32 Hozzászólás témája:

Köszönöm Tamás,
Már nem igazán édekel, hogy hiszitek vagy nem , de mivel te nagyon dokumentált és preciz ember vagy küldök egy 2009-es cikket amiben emlités esik az elsö találkozásomról is.
A cikk , (Ileana néném a szomszéd faluból) szerint
megbüntettek az ufok mert beszéltem,(ez újsagirói fogás, nektek már leirtam részletesen) de tény, hogy abban az idöben valóban nagyon féltem, föleg attól, hogy ördögüzésnek vetnek alá.
Nem forditom le, mert úgy sem "lennék elég autentikus" talán Albertnek elhiszik. Katt ide!

....és nem is kellett sokaig várni , Albert megmondja a tuttit

Albert
Adminisztrátor

Elküldve: 2011 Márc. 13, Vas. 09:37 Hozzászólás témája:

A cikk arról szól, hogy Budfalván és környékén - Máramaros megyében - amely közel van a Kakastaréj nevű helyhez - ahol Izsáki László valószí­nűleg találkozott a szí­riuszi testvérekkel - furcsa dolgok történnek. Magnetikus hatások - az autókat felfele húzza a lejtőn -, fények a Kakastaréj fölött, háromszög alakú ufó-leszállás nyomok minden tavasz kezdetén.

A cikk végén szó van Bogdanról is, akinek nénje szemtanúja volt az elrablásnak és szerinte az ufók megfenyegették Bogdant, hogy ne beszéljen erről, és egyszer meg is verték.

[ Módosítva v márc 13 2011, 05:30 ]
Vissza az elejére
gabee
sze márc 23 2011, 02:51
Regisztrált tag #150
Regisztrált: k márc 22 2011, 05:52
Üzenetek: 2
Vicces, hogy csak te í­rsz ide

Még viccesebb, ahogy magadat szórakoztatod Tudod, ahogy olvasom ezt a fórumot, én is röhögök. Csak nem veled

Nem csak hogy a téma népszerűsí­téséhez és gazdagí­tásához nem járulsz hozz, még nevetségessé is teszed azt. Igen, a reklámod pedig tiltott nálunk. De csak a tied. Pontosan ezért amit itt csinálsz.

Meg nem is értem, miért lenne jobb a felhasználóknak ha átcsábí­tod őket? Te mit adsz nekik? Mert hogy nulla információt, az biztos. Azt pedig remélem nem gondolod komolyan, hogy versengeni próbálsz.

Ráadásul le merem fogadni, hogy az itt jelenlévő felhasználók 90%-a tőlünk van, de még arra se vetted a fáradságot, hogy egy linket kisz*rj a főoldalra . Mert beképzeltség ide vagy oda, mi is lenne itt nélkülünk? Semmi.

í‰s még mindig nem értem, hogy mi a célod ezzel, mert viccportálnak elmegy, viszont azon röhögni, aki egy kicsit is elmélyültebb és komolyabban érdekli a téma, már átlép bizonyos határokat.

[ Módosítva sze márc 23 2011, 03:08 ]
Vissza az elejére
nordi
sze márc 23 2011, 03:18
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
Valóban, a felemelkedéssel kapcsolatban csak ide irok, (mert a felemelkedés, az vicc) mert tisztelem a mások véleményét a temáról (azért a fórumokban is van néhány epésebb megjegyzésem a témáról.)
Különben a portál nem osztja a véleményem a felemelkedésröl (viszont megtüri, legalábbis a viccek topikban)
Az idézetek pedig nem töletek, hanem Tamás oldaláról származnak. (és vicc kategória)
Köszönöm hogy reflektáltál a poénokra, mert mint látod, bár sokan nézik azért nem sok komment érkezett, és örülök, hogy tudsz nevetni a témán (azt jelenti javul a humorérzéked)

[ Módosítva cs márc 24 2011, 03:58 ]
Vissza az elejére
gabee
sze márc 23 2011, 03:22
Regisztrált tag #150
Regisztrált: k márc 22 2011, 05:52
Üzenetek: 2
Igen, csak én nem a leí­rtakon nevettem
Vissza az elejére
nordi
sze márc 23 2011, 01:15
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
....."Vicces, hogy csak te í­rsz ide

Még viccesebb, ahogy magadat szórakoztatod Tudod, ahogy olvasom ezt a fórumot, én is röhögök. Csak nem veled

Nem csak hogy a téma népszerűsí­téséhez és gazdagí­tásához nem járulsz hozz, még nevetségessé is teszed azt. Igen, a reklámod pedig tiltott nálunk. De csak a tied. Pontosan ezért amit itt csinálsz.

Meg nem is értem, miért lenne jobb a felhasználóknak ha átcsábí­tod őket? Te mit adsz nekik? Mert hogy nulla információt, az biztos. Azt pedig remélem nem gondolod komolyan, hogy versengeni próbálsz.

Ráadásul le merem fogadni, hogy az itt jelenlévő felhasználók 90%-a tőlünk van, de még arra se vetted a fáradságot, hogy egy linket kisz*rj a főoldalra . Mert beképzeltség ide vagy oda, mi is lenne itt nélkülünk? Semmi.

í‰s még mindig nem értem, hogy mi a célod ezzel, mert viccportálnak elmegy, viszont azon röhögni, aki egy kicsit is elmélyültebb és komolyabban érdekli a téma, már átlép bizonyos határokat...."

a 90 % azért tulzás , viszont az igaz , hogy ha nem moderáltad volna el a paranormált nagyrészünk még most is ott fórumozna (velem egyutt, vszeg Peety is) én nem csábitottam át senkit, akik átjöttek jobban érzik magukat itt ...ennyire egyszerü.. és nem akarjuk magunkat senkivel sem hasonlitgatni ...
versengésröl pedig szó sem lehet, itt nincsenek törlések, fölösleges moderálások , reklámok, és szponzorok
a nézettség itt nem számit , és nem kell izgulnunk , hogy a gazdi meg van-e elégedve a pitizésünkkel...
itt a határok alatt az adminok egyebet értenek mint nálatok (az eu-ban vagyunk ?!)
gyere át lazitani egy kicsit, az biztos nem, árt meg...
a véleményed pedig nyugodtan irhatod más topikokba is, ahol többen nézik,(akár ujat is nyithatsz) az aláirásodban pedig szerepelhet az oldalad linkje.... a föoldalra nem tudom kisz@rni a linkedet, mert az csak az adminok számára elérhetö..

[ Módosítva sze márc 23 2011, 03:49 ]
Vissza az elejére
Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF