:: Fórumok :: Szellemek, kisértetek :: Észlelések

<< Előző téma | Következő téma >>
Észlelések,-avagy láttál valami érdekeset?
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: nordi, fulldragon, Ernő, horpad, Róza
Szerző Üzenet
Ernő
szo máj 08 2010, 03:17

Regisztrált tag #1
Regisztrált: sze jún 23 2010, 03:46
Üzenetek: 4
Vakut nem használtál? Zsuzska?
Vissza az elejére
Zsuzska
szo máj 08 2010, 07:33
Regisztrált tag #8
Regisztrált: cs jan 14 2010, 07:44
Üzenetek: 247
...hát, alessys! !wath
Azt, hogy múködött-e a vaku én már nem tudom biztosan, de lehet, mert akkor állí­tgattam a gépet. E-mailban megy neked az eredeti, amiböl nem vágtam le (a méretezés miatt) semmit. A két felvétel között nem sok idö telt el, én pedig a másodiknál kb. 2 méternyit jöttem balra.
Mostanáig meg se néztem kinagyí­tva. A többit mindet kitöröltem, ezket félretettem, hogy nézzem még meg, mielíµtt takarí­tok a sz.gépben. Neked mi a véleményed? !joyo
Ez a ufo- lesés mégis csak ragályos ! mpam
Vissza az elejére
Ernő
szo máj 08 2010, 03:30

Regisztrált tag #1
Regisztrált: sze jún 23 2010, 03:46
Üzenetek: 4
Gamma korekcióval í­gy fest a kép.
Lehet tűnődni, hogy mi lehet, de valszeg használtad a vakut, mert a jobb felső sarokban nagyon fényes az eresz.
Kivéve, ha nem a belső világí­tás fénye világí­t.
í‰rdekesebb viszont az, hogy mi az a zipzár formájú ábra, ami a felvételen áthalad.

[ Módosítva szo máj 08 2010, 03:36 ]
Vissza az elejére
Zsuzska
v máj 09 2010, 01:31
Regisztrált tag #8
Alessys, köszönöm, hogy megnézted.
Ha a bal oldali gömböt a vaku csinálta, akkor nem ufo. Igy jár egy hitetlen...
Az a cipzár, drótok a levegöben, az utcán.

Mikor a nagy készülödést elmeséltem, Latyoo, (a kis csendes), ennyit mondott rá
" hehehehehehe " és feltette az ö fényképét a saját alotásokba.

Vissza az elejére
nordi
v máj 09 2010, 03:26
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
Regisztrált: h jan 11 2010, 02:14
Üzenetek: 960
...én kinagyitottam, vaku az volt,.. de nem vagyok biztos benne hogy a vaku tükrözödött be, nem volt honnan..,..az égböl,.. a zippzár, valoban villanydrot.. nappal is egész jol latszilk mpam

jo a lap alján a lila banner... !yes

[ Módosítva v máj 09 2010, 03:30 ]
Vissza az elejére
Latyoo
v máj 09 2010, 05:01
Regisztrált tag #13
Regisztrált: h febr 01 2010, 04:03
Üzenetek: 268
Nem a képre röhögtem, hanem a nagy nekibuzdulásra.
Vissza az elejére
Zsuzska
v máj 09 2010, 09:15
Regisztrált tag #8
Röhöghettél volna arra is, Latyoo, mert én teljesen kiakadtam azon, hogy mennyire selejtet sikerült produkálnom !sirato

A nekibuzdulás pedig neked köszönhetö. Olyan piszokul rafinált tehetséged van felpiszkálni a másikat, hogy még én is képes voltam feljönni fórumozni, pedig amúgy hidegen hagy, itt pedig, látom én is, hogy mindig csak bekavarok.

Az biztos, hogy én nem fogok észlelni, se egy árva szellemet, se egy árva kisértetet, mert nem hiszek bennük, de az UFO az más... Látod, nekem most még egy valószí­nüleg semmibe villantott blicc is azt jutatta eszembe.

(Azt a régi oldalon beí­gért kommentet, pedig nem fogom nyí­lvánosan megí­rni neked, úgy döntöttem. Csak te tudhatod, ha akarod.)
Vissza az elejére
Latyoo
v máj 09 2010, 01:36
Regisztrált tag #13
Regisztrált: h febr 01 2010, 04:03
Üzenetek: 268
Nos, hát a fényképezés alapjait nekem apám taní­totta meg. Próbáltam az elején én is fényképezni Holdat s elrontottam ugyanúgy. Ha igazán szerény akarnék lenni, még azt is bevallanám, hogy van egy tantárgyam, amit fotónak hí­vnak.

Tehetségem felpiszkálni a másikat? Erre csak te vagy a vevő, én legalábbis nem vettem észre, hogy általam működne a fórum.

Már megfeledkeztem arról a kommentről, az volt, amelyik elveszett gépelés után? Miről is szólt volna, a te meglátásaid, hogy milyen ember bújhat meg a "Latyoo" mögött? Az ilyen internetes véleményalkotásban - noha gyakorlom én is keményen - nem nagyon hiszek, de ha te olyan különlegesnek találsz, hogy képes vagy nekiülni, kifejteni benyomásaid, akkor hadd jöjjön. (privátba)

[ Módosítva v máj 09 2010, 01:37 ]
Vissza az elejére
Zsuzska
v máj 09 2010, 04:17
Regisztrált tag #8
Minden tiszteletem az olyan szülö elött akiröl felnött gyermeke ilyet mond. Ha az alapokat "hazulról hozod" biztosan nagyon otthon vagy a témában az egyetemen is.

A fórum mindönk által müködik, még azok által is akik egyelöre csak nézegetik. Hogy én vevö vagyok a felpiszkálási tehetségedre, az egyszer biztos. Nem is tagadom, különben nem mondtam volna. A többieket nem tudhatom.

Ha tudtam volna, hogy már elfelejtetted, bizony fel se hozom a dolgot. Csak szégyeltem, hogy megigértem és nem tartottam a szavam. Nem rólad akartam í­rni, pláne az én "véleményemet" arról, hogy milyen ember vagy. Még azt se tudom, hogy én milyen ember vagyok. Az biztos, hogy itt virtuális. Igen, téged is különlegesnek talállak, de azt nyí­ltan meg is mondom.
Privi nem megy, le kell feküdni most.
Attól indultam be, hogy volt egy olyan bemondásod, hogy gyógyszer csak annak segí­t, aki hisz benne. Az én véleményem pedig az, hogy annak aki beveszi. Láttam elég bizonyí­tékot. Csak ennyi lenne...
Vissza az elejére
Zsuzska
szo máj 15 2010, 02:16
Regisztrált tag #8
"Zökkenö" áthidalva (remélem). !mi
Latyoonak ment a privi, majd észleli, ha akarja... !gyogyo

Térjünk vissza a témához. Láttatok valami érdekeset?
Vissza az elejére
Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF