:: Fórumok :: Földönkí­vüliek, idegen világok :: Földönkí­vüli lények

<< Előző téma | Következő téma >>
Videó: Halott földönkí­vülit filmeztek le a tajgában
Oldal:       >>  
Moderátorok: nordi, fulldragon, Ernő, horpad, Róza
Szerző Üzenet
Vicus
sze ápr 20 2011, 11:55
Regisztrált tag #153
Regisztrált: szo márc 26 2011, 07:15
Üzenetek: 262
Az igen bizarr videó felkerült a legnagyobb videomegosztóra, amin konkrétan teljesen közelről filmezik végig a testet. Néhány órája ví­russzerűen terjed szét az interneten, nagyon valósnak tűnik, de sokak szerint biztosan csak egy elborult elme ví­rusvideója lehet az egész. Az orosz állami szervek vizsgálatot rendeltek el, addig nem nyilatkoznak senkinek az ügyről.

[ Módosítva cs ápr 21 2011, 12:03 ]
Vissza az elejére
NeoatiS
sze ápr 20 2011, 05:37
Regisztrált tag #128
Regisztrált: cs febr 24 2011, 03:42
Üzenetek: 2
Hát igen.. elég valósnak látszik, aztán ki tudja tényleg az aminek látszik. Nekem még nem volt szerencsém látni még sem UFO-t, de tudom hogy vannak ;)
Vissza az elejére
Solyom
sze ápr 20 2011, 07:09
Regisztrált tag #67
Regisztrált: szo okt 16 2010, 11:34
Üzenetek: 3096
Igen léteznek ilyen apró termetű Földönkí­vüli lények is!

Apró idegen lények

Akik földönkí­vüli lényeket láttak, vagy látni véltek már, azok általában 100-120 cm magasnak í­rják le őket. Előfordulnak elvétve olyan beszámolók is, amelyekben egészen apró, akár 10-20 cm-es miniatűr, ám a klasszikus kis-szürke külsejű idegenekről esik szó.

Több szemtanú is beszélt, aki a saját szemével látott egy ilyen furcsa teremtményt. Egy férfi egyik éjszaka felébredt, és már nem tudott tovább aludni, ráadásul meg is éhezett. A konyhába indult, hogy valami harapnivalót keressen, és amikor az ajtóhoz ért, egy apró idegen alakot látott meg a konyhai ebédlőasztalon. Nem volt magasabb 15-20 cm-nél, és csak állt ott egyáltalán nem zavartatva magát. Emberünk nem rémült meg, de egy kissé meghőkölt a morbid látványtól. A lény egy ideig csak állt ott az asztalon, majd egyszerűen eltűnt egyik pillanatról a másikra.

A Naripon lányok egy Buddhához kapcsolódó történetben jelentek meg. Őket azért teremtették, hogy elcsábí­tsák a támadó gonoszokat. Az erdő mélyén valaki olyan furcsaságokra akadt, amelyek úgy néztek ki, mint apró idegen lények kiszáradt testei. A Buddha történet még annyival kiegészül, hogy a Naripon lányok aprók voltak, és egy fán nőttek. A talált alakokról nem lehet eldönteni, hogy hús-vér testek voltak-e, vagy pedig növények, mert a fejükön lévő mintázat arra utal, hogy egy fán vagy más növényen nőttek. A kicsiny testeken DNS vizsgálatot is végeztek, de sajnos a minta túl régi volt, í­gy csak annyi derült ki, hogy valószí­nűleg emberszerű élőlények lehettek. Találtak bennük viszont virágport, és a növények bizonyos jellegzetességeivel is rendelkeztek.

Oroszországban egy idős nő talált egy kisméretű ufonautát, majd hazavitte magához, és alaposan elzárta azt a többiek elől. Próbálta táplálni, de nem fogadott el semmilyen ennivalót, néhány nap múlva pedig sajnos elpusztult. A test hasonlóan megfonnyadt, mint a Naripon lányok esetében. Az idős asszony elképzelni sem tudta, mi lehetett az, amit megfogott, és még nem is hallott előtte a földönkí­vüliekről, sem más hasonló dolgokról. Beszámolója alapján kiderült, hogy egy szürke teremtmény volt az, és nagyjából 15 cm magas lehetett. A testet egy nagy mezőn temette el, í­gy sajnos nem sikerült megtalálni azt.

Vissza az elejére
fulldragon
cs ápr 21 2011, 12:11

Regisztrált tag #35
Regisztrált: v júl 04 2010, 02:40
Üzenetek: 411
Az igazság az , hogy sokat gondolkodtam hogy hirként feltegyem a föoldalra
(vszeg nem kellett volna annyit) de engem nem gyözött meg...
a másik dolog, hogy egy ilyen (igazi) leletnek nagyobb tudományos visszhangja lenne
vagy mélyen eltitkolnák (szokás szerint)
No, de azért van a fórum, hogy megtárgyaljuk...
Vissza az elejére
Vicus
cs ápr 21 2011, 05:20
Regisztrált tag #153
Regisztrált: szo márc 26 2011, 07:15
Üzenetek: 262
Hát igen, én is mindig megkérdőjelezem a létüket!!
Vissza az elejére
nordi
cs ápr 21 2011, 06:38
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
Regisztrált: h jan 11 2010, 02:14
Üzenetek: 960
Ha abból indulunk ki, hogy léteznek földönkivüliek, és a mi létünk és a nagy számok törvénye bizonyiték erre, akkor semmi okunk feltételezni, hogy nem letezhetnek apróbb (és nagyobb) termetü lények, hiszen a fejlödés más bolygókon valószinüleg másképp zajlott le mint nálunk.
Hogy a felvételek autentikusak-e, nem tudom eldönteni, de inkább a hamisitvány fele hajlok én is.
...és eredetileg lezuhant UFO ról is volt szó, de videón nem sok látszik belöle
orosz Roswell ??

[ Módosítva cs ápr 21 2011, 08:15 ]
Vissza az elejére
...G...
cs ápr 21 2011, 08:13
Regisztrált tag #170
Regisztrált: p ápr 08 2011, 03:30
Üzenetek: 7
Az az elmélet sem elvetendő, hogy ezek a kis szürkék valamiféle biorobotok. Kutatnak, mérnek, tesztelnek...stb.
Hasonlók mint a mi mars járóink...

Ez a feltevés magyarázná azt is, hogy miért nincs nemi szervük.
Vissza az elejére
nordi
cs ápr 21 2011, 08:18
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
a szürkék mint biorobotok ,kedvenc elméletem ha valaki még nem olvasta Katt ide!
a nemi szerv hiánya nem zár ki semmit
de hogy kerültek oda ?

[ Módosítva cs ápr 21 2011, 08:22 ]
Vissza az elejére
...G...
cs ápr 21 2011, 02:47
Regisztrált tag #170
Regisztrált: p ápr 08 2011, 03:30
Üzenetek: 7
Elolvastam.
í‰n is hasonlók a gondolataim mikor a szürkékről van szó.

Ha technológiai fejlettségünk engedné, mi is hasonló kis droidokat hoznánk létre, és azokat küldözgetnénk ide-oda...
Vissza az elejére
nordi
p ápr 22 2011, 02:20
a ' r e b e l l i s

Regisztrált tag #4
szerintem a technikai fejlettségünk megvan hozzá (nézd meg az automata gépsorokat )itt az emberi intelligenciával vannak gondok (nézd meg a politikát,.. bármely országét)
melyik civilizalt faj birná ki röhögés nélkül a velünk való társalgást ?

[ Módosítva p ápr 22 2011, 04:53 ]
Vissza az elejére
Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF