
| Kezdőlap Fórum Kezdölap 2014 Epsion Tájékoztató A Mars titkai Zene |
| :: Fórumok :: Álmok :: Mit álmodtál ? |
|
<< Előző téma | Következő téma >> |
| í‰rdekes álmok | ||
| Oldal: << >> | |
|
Moderátorok: nordi, fulldragon, Ernő, horpad, Róza
|
| Szerző | Üzenet | ||
| Zsuzska |
| ||
![]() Regisztrált tag #8 Regisztrált: cs jan 14 2010, 07:44Üzenetek: 247 | Igy utólag visszaemlékezve, hogy mit is éreztem akkor... Túl gyorsan lezajlott. Egy érdekes keveréke volt a meglepetésnek és a rácsodálkozásnak. Nem a saját érzéseim foglalkoztattak kiébredéskor, de megvan a cetli amelyre akkor gyorsan leírtam. Az angol szavakat idézöjelbe tettem és alá, felkiátójellel, nagyobb betükkel, még hozzáírtam, hogy ismeretlen. Aztán jönnek azok a fírkák, amelyeket máskor is szoktam "magam után hagyni", olyankor mikor csak úgy elkalandoznak a gondolataim. Itt nekem az "alien" azt az ismeretlent jelenthette, amelyik itt van nálam is... Hozzá kell tennem, hogy nem tanúltam angolt és álmodni se szoktam angolul. Minden fordításnál több variánst, több értelmezést is ki szoktam elemezni. Ez az álmom annyira valószerünek tünt, hogy mikor felébredtem (a számítógép még nem volt kikapcsolva, mert addig más használta) az volt az elsö mozdulatom, hogy újraindítást hajtsak végre. Nem úgy csináltam, de kipróbáltam, hogy megtalálom-e azt az fehér kockát a gépemre mentett képsorozat végén. Aztán kerestem azt a zajszürö programot és azon gondolkodtam, hogy kiszürhettem-e a többi képzajjal együtt a "fehér zajt" is, vagy létrejött-e valami interferencia, ami még lementhetö. Latyoo, én is kérdezlek: van-e annak valami jelentösége, hogy mit érez az ember egy ilyen álomban? Oda kell-e figyelni rá? í‰s, hogy lehet egy ilyet szavakkal leírni? Túlságosan "tág" volt számomra a kérdésed. Könnyebben válaszoltam volna arra, hogy mit nem éreztem. Ha más is érdekel, kérdezd meg. Igyekszem én is, hogy pontosabb legyek. Mondd, mi a véleményed erröl az álmomról? Jó lenne ha írnál erröl. | ||
| Vissza az elejére | | ||
| Latyoo |
| ||
![]() Regisztrált tag #13 Regisztrált: h febr 01 2010, 04:03Üzenetek: 268 | Hát nekem elsőre az ugrott be, hogy biztos valami entitások háborgatnak téged. Rám van ragadva néhány, amik este elalvás előtt "szívatnak", pl. azzal, hogy a belső beszédemre jön egy válasz, vagy valami oda nem illő erős képet raknak be a hipnagogikus képfolyamba. Múltkor épp egy ilyen kép volt egy meglepően jó minőségű (valószerű) földönkívüli alak, aki ülve kezében egy újságot olvasott. Nagyon meghökkentem ettől s kicsit meg is rémített az életszerűsége. Azelőtt épp olyan gonodolataim voltak, hogy már eléggé megszoktam ezeket a démoni morbid pofákat, a hirtelen beugrásaikkal, vagyis mára már általánossá váltak s akkor erre következett ez a nagy fejű "szürke" (sárga megvilágításban), amire azt gondoltam, hogy biztos ezt eszelték ki az íjesztés új eszközének. A dolog nálad úgy képzelhető el, hogy a filmek és negatív médiasugallatok miatt félsz a földönkívüliektől, s akkor ezek a sötét zónák a képben, amit te olyan nyomasztónak tartasz valahogy aszociálódtak a földönkívüliekkel úgy, hogy nem hiszel a szellemekben: valószínűbbnek tartod, hogy a képeket földönkívüliek hozzák létre. Ha nem ez a helyzet s az álom érzésvilága semlegesnek mondható, akkor már tendencia nagyobb a hitelességre. Ha az álom békés volt, jó minőségű és tényleg újszerű (angolul nem álmodsz, ilyeneket nem álmodsz és eddig sem álmodtál), akkor már van egy esély arra, hogy a képről való napi agyalásod valakit bevonzottak az éjjel folyamán és az az entitás segített neked a képet tisztábban látni, valamint alája írta, hogy az egy idegen. Ha megadod azt a körvonalazást vagy akár pontos ceruzarajzot, arról, amit álmodban láttál és tényleg benne van a képben, csak eddig nem vetted észre benne, és találni fog azzal, amit én látok ottan, akkor igazolt lesz a segítő entitás gondolata. Spoiler: Szóval ha hitelességről beszélünk, a félelem sohasem irányadó. í‰n csak hinni szeretném, hogy méltó lehetek a segítő és hitelesnak mondható entitások látogatására (ha egyáltalán vannak ilyenek), legtöbbször inkább az ördögökkel cimborálok. Bennem is azért van valami ördögi, hehehe... Tehát visszatérve a kérdésedre, a fentiek szellemében igenis nagy jelentősége van, hogy az ember miket érez, álmában. Személyes üzenetet hordoznak az érzések, de az információ forrásáról is árúlkodhatnak amiről természetesen minél többet tudni kell méginkább, ha "chanelling"-szerűen nyert. [ Módosítva sze júl 28 2010, 05:41 ] | ||
| Vissza az elejére | | ||
| Zsuzska |
| ||
![]() Regisztrált tag #8 Regisztrált: cs jan 14 2010, 07:44Üzenetek: 247 | Ezt a két hsz-det még újra kell olvasnom, figyelmesebben. Most nincs annyi idöm gép mellett maradni. Egy dologra viszont azonnal válaszolnom kell. Bennem semmilyen félelem nem volt. Nekem ha valami, hívjuk itt entitásnak, bejön, vagy lejön, az bizos, hogy seígítö. Biztos! | ||
| Vissza az elejére | | ||
| Zsuzska |
| ||
![]() Regisztrált tag #8 Regisztrált: cs jan 14 2010, 07:44Üzenetek: 247 | Latyoo írta ... Hát nekem elsőre az ugrott be, hogy biztos valami entitások háborgatnak téged. A dolog nálad úgy képzelhető el, hogy a filmek és negatív médiasugallatok miatt félsz a földönkívüliektől, s akkor ezek a sötét zónák a képben, amit te olyan nyomasztónak tartasz valahogy aszociálódtak a földönkívüliekkel úgy, hogy nem hiszel a szellemekben: valószínűbbnek tartod, hogy a képeket földönkívüliek hozzák létre. ............................................................................................................................................................................ Ha nem ez a helyzet s az álom érzésvilága semlegesnek mondható, akkor már tendencia nagyobb a hitelességre. Ha az álom békés volt, jó minőségű és tényleg újszerű (angolul nem álmodsz, ilyeneket nem álmodsz és eddig sem álmodtál), akkor már van egy esély arra, hogy a képről való napi agyalásod valakit bevonzottak az éjjel folyamán és az az entitás segített neked a képet tisztábban látni, valamint alája írta, hogy az egy idegen. Ha megadod azt a körvonalazást vagy akár pontos ceruzarajzot, arról, amit álmodban láttál és tényleg benne van a képben, csak eddig nem vetted észre benne, és találni fog azzal, amit én látok ottan, akkor igazolt lesz a segítő entitás gondolata. ............................................................................................................................................................................. Tehát visszatérve a kérdésedre, a fentiek szellemében igenis nagy jelentősége van, hogy az ember miket érez, álmában. Személyes üzenetet hordoznak az érzések, de az információ forrásáról is árúlkodhatnak amiről természetesen minél többet tudni kell méginkább, ha "chanelling"-szerűen nyert. Bocsánatot kérek azért, hogy ennyire feldarabolva idézek. Remélem, nem torzítom azzel a lényeget. Itt most csak egy érdekesnek tünö álomról beszélgetünk el, ugyanakkor kezdem nem érteni, hogy miért is nem visszük át a "Fehér zaj" címü topikba. Tisztázzuk: - Engem "entitások" biztosan nem "háborgatnak". A földönkívüliektöl nem tudhatok félni, még tudatalatt se, mert számomra itt nem léteznek. Nekem az "alien" álmomban se jelentett olyasmit, ébredéskor se. Békés és pihentetö álom volt ez, akár kellemesnek is mondhatnám. A sötét zónák a képben szép színüek, nem félek tölük. Ha nekem az a rész nyomasztó, pedig az lenne a hangsúlya a képnek, az inkább az ábra szétfoszlottsága miatt lehet, de még azon belül is van ott valami, amiröl én nem akarok tudomást venni...nem tudom. Vagy lehet bennem egy féltés, hogy nehogy egy visszaigazolással okozzak valakinek fájdalmat. - Azt a körvonalazást megadhatnám, de hidd el, hogy sose bocsájtanám meg magamnak, ha nem egyezne azzal ami nálad is igazolhatná a segítö entitás gondolatát, mert én abban igenis hiszek (akár ha a szellemeket én másképpen képzelem el). Nálam kipróbált jelenség, nem kell tesztelni, annak ellenére nem képzelem magam semmiféle "médiumnak", vagy mi a kutyagumi van most divatban. A számítógép, mint médium...Egyszerüen, tényleg csak agyaltam, ha így jobb. Erröl azért még kell beszélni... [ Módosítva sze júl 28 2010, 11:02 ] | ||
| Vissza az elejére | | ||
| Zsuzska |
| ||
![]() Regisztrált tag #8 Regisztrált: cs jan 14 2010, 07:44Üzenetek: 247 | ...és megint egy érdekes játék történik: ............................................................................................................................................................................. A félelemkeltö entitásokat kihagyhatjuk most. Amíg álmunkban, vagy ébren, a leírtakhoz hasonlókat játszunk, addig rosszat tenni a valóságban képtelenek vagyunk. Ugyanakkor valamilyen módon le kell vezetni azt a rengeteg negatív hatást aminek állandóan ki vagyunk téve. Szerintem ez is egy módja. Inkább játszunk mi a félelemmel, mint ö velünk. ............................................................................................................................................................................. Latyoo! A mostani környezetemben sok a zavaró, figyelemelvonó tényezö. Valami miatt mindig félbe kell hagyjam az írást. Most tudom megint folytatni. "A morbid formák lennének az íjedelem okai, vagy az a hirtelenszerű hangos hang, ami a pszichológusok szerint az ösztönös félelem tárgya már a babáknál?" Szerintem igen. í‰rdeklödtem az "insztrumentális transzkommunikáció" felöl (így jó magyarosan írva). Megigérte valaki, remélem öszre megkapom a másolatát: készült egy tanúlmány arról, hogy az egészen pici babák hogyan reagálnak a disszonáns (zenei) hangokra (a most divatos könnyüzenére is) és egészen érdekes eredményre jutottak. Na, de ez már nem ide tartozik. Azt hiszem, ha lesz egy kis idöm, mégis megcsinálom azt a kontürözést. Miért is ne...hiszen én akartam kihagyni a félelemkeltö entitásokat. Habár, én másfajta jelenségekre vagyok érzékenyebb. [ Módosítva cs júl 29 2010, 01:49 ] | ||
| Vissza az elejére | | ||
| Zsuzska |
| ||
![]() Regisztrált tag #8 Regisztrált: cs jan 14 2010, 07:44Üzenetek: 247 | Na, elkaptam "ökelmét" , csak még útra kell tegyem és az se ma lesz még (lehet, hogy egy hét is kell), de meglesz! | ||
| Vissza az elejére | | ||
| noname |
| ||
![]() Regisztrált tag #24 Regisztrált: p máj 21 2010, 08:49Üzenetek: 66 | Latyoo érdekes, amit írtál. Biztos vagy benne, hogy a rádszállt entitások teszik a fejedbe a képeket és adnak válaszokat. Nekem is lefekvés eőtt vannak teljesen bizarr beugró képek. Nem lehet az, hogy a válaszokat saját magad adod, hisz te is írtad, egyszer, hogy amikor kezdessz belemerülni az álomban, akkor egy teljesen más tudatosságba, gondolkodásmódba,- vagy nem is tudom, hogy fogalmazták pontosan, - kerülsz. Persze az is lehet, hogy úgy van, ahogy mondod. De akkor az a helyzet, hogy a "félelemenergiáidra" pályáznak. Nem tudom, mért vagy ilyen mazoista , de a szellem idézőkre is rászoktak tapadni néha. Aki keresi a bajt...Persze ez csak egy gondolat...nem tudhatom pontosan.... [ Módosítva p aug 06 2010, 04:21 ] | ||
| Vissza az elejére | | ||
| Latyoo |
| ||
![]() Regisztrált tag #13 Regisztrált: h febr 01 2010, 04:03Üzenetek: 268 | Hát ma már ritkábban szórakozok ezzel. Van más bajom is elég. Igazából fingom sincs, hogy kik-mik tesznek fejembe képeket, hangokat. Ez a "kísértem magam, játszok a tűzzel" dolog, vagy ahogy te nevezed, "mazochizmus" amúgy elég sokrétű. De ahelyett, hogy itt most bonyolúltan okoskodnék, inkább elmesélek egy álmot. Jónéhány hónappal ezelőtt történt, a lélekvándoron olvastam valakinek az álmát, aki azt kérte egyszer lefekvés előtt, hogy az álma világítson rá belső hibáira, legyen tanító jellegű (jövőben játszódott, menekülés busszal, buszsöffőr okosabb). Gondoltam én is kipróbálom s ezzel meg is pecsételtem a következő napomat. Mert a következő nap nagyon bal lábbal vánszorogtam ki az ágyból. Ugyanis az ébredés előtti álmom a következő volt: Néró voltam, az őrült római költő, ugye, aki a történet szerint egész Rómát fölgyújtotta, hogy az ihlesse meg. Na, én is épp produkáltam a "nagy", "brilliáns" operámat, csak ami épp nem szavakból állt, hanem a legpokolibb üvöltésekből: a legőrültebb, és hátborzongatóbb rikoltásokat adtam ki, úgy éreztem van egy közönségem, aki hallgat, (habár rémlett, hogy csak képzeletben volt) s ez az egész az én fennséges művem. Aztán felébredvén mégis más fényben látszott a dolog, úgy éreztem lehullt a lepel valami nagyon sötétről, ami bennem van, ami a rejtett természetem. | ||
| Vissza az elejére | | ||
| Zsuzska |
| ||
![]() Regisztrált tag #8 Regisztrált: cs jan 14 2010, 07:44Üzenetek: 247 | Egyáltalán nem szeretnék én itt "okoskodni", de mert Noname mondta fenntebb, hogy "De akkor az a helyzet, hogy a "félelemenergiáidra" pályáznak. Nem tudom, mért vagy ilyen mazoista , de a szellem idézőkre is rászoktak tapadni néha. Aki keresi a bajt..."Ha én is valamiféle az egészségre káros, nem az életet támogató dolgot éreztem volna itt az eddig leírtakból, nem hiszem magamról, hogy ne tettem volna szóvá. Idézek egy cikkböl. Lehet, hogy hosszú és túl sok benne a szakkifejezés (megpróbálom rövidíteni egy kicsit): "A stressz Az általános adaptációs szindróma (GAS) Az ősembertől eltérően, aki időszakosan szembesült a stresszel, mely „harcra vagy menekülésre†kényszerítette, a modern kor embere által tapasztalt stressz krónikusabb természetű, sokkal alattomosabb és pusztítóbb az emberi szervezetre nézve. A technológia és a civilizáció példátlan előrehaladásával az ember adaptációs fejlődése nem tudott lépést tartani, emiatt felkészületlenül érik az új típusú stresszek (például: a környezetszennyezés, a levegőben, a vízben és az élelmiszerekben található méreganyagok; az érzelmi stresszhelyzetek, a gazdasági, családi és társadalmi követelmények, felelősség stb.). A stressz azonban nem újkeletű fogalom. í‰ppen ellenkezőleg, ez a folyamat régebbi, mint maga az emberi faj, és bizonyos értelemben fontos szerepet játszott az emberiség fejlődésében. A stressz olyan, a szervezetre nehezedő nyomás, mely felborítja a normális biokémiai és pszichológiaiegyensúlyt, és olyan válaszreakciót kíván, melyben az egész szervezet részt vesz. Dr. Selye János, aki stresszel foglalkozó kutatásaival világhírre tett szert, felismerte, hogy a hosszú ideig fennálló stressz milyen hatással van a szervezetre. Dr. Selye háromféle változást figyelt meg ismételten ártalmas ingereknek (stresszoroknak) kitett patkányok szervezetében: a mellékvesekéreg megnagyobbodását, a csecsemőmirigy és más nyirokszövetek sorvadását, és a gyomor-bélrendszer fekélyesedését. A pszichés stressz háromösszetevőjét is azonosította: a stresszor, a stresszor okozta pszichológiai vagy kémiai zavar és a szervezetnek a stresszorra adott adaptációs válasza. Dr. Selye úgy vélekedett, hogy e háromféle elváltozást bármilyen hosszútávú stresszorra adott,nem specifikus pszichológiai válasz váltja ki. Selye ezt a választ General Adaptation Syndrome-nak (GAS), magyarul általános adaptációs szindrómának nevezte el, mely három részből áll: a vészfázisból,az ellenállásból és a kimerülésből. 1) „Vészfázis†– Fokozódik a szimpatikus idegrendszer tevékenysége, és növekszik a katekolamin és kortikoszteroid kibocsátás. A csecsemőmirigy, a lép, a nyirokmirigyek és a máj súlya csökken, míg a mellékvesék súlya növekszik. A vészfázisra a szervezet katabolikus összeomlása jellemző. 2) „Ellenállás†vagy „adaptáció†– Ha a stresszt kiváltó ok továbbra is fennáll, a szervezet fokozott ellenállással reagál a károsító tényezőkre. Az anabolikus funkciók kerülnek előtérbe a katabolikus folyamatok rovására, és egyre fokozódik a szervezet stresszorral szembeni rezisztenciája. Adaptációs betegségek alakulnak ki, ha az ellenállás vagy az adaptáció nem állítja helyre a homeosztázist. A homeosztázis azoknak a folyamatoknak az összessége, melyek által a szervezet fenntartja saját dinamikus, állandó állapotát. A stresszre adott pszichés reakció a szervezet dinamikus egyensúlyi állapotának fenntartására irányul. 3) „Kimerülés†– A stresszor folyamatos ostroma által a második fázisban létrejött ellenállás megszűnik. A szervezet már nem képes ellenállni a stresszronak. A stresszel összefüggésbe hozható betegségek és állapotok a kimerülési fázisban nyilvánulnak meg, ha végiggondoljuk, hogy a betegségektöbb, mint 80 százaléka a stresszben gyökerezik, úgy tűnik, manapság legtöbbünk a „kimerülés†fázisában van. .................................................................................. A pszichoszociális szorongás testi és lelki betegségek előjele lehet. Az egyéni ellenálló képesség fokozhatja vagy csökkentheti a stresszre adott válaszreakciók fizikai következményeit. A válaszreakció lehet az egészségre potenciálisan káros magatartásváltozás (pl. fokozott dohányzás, az étkezési szokások megváltozása). Az alvás/ébrenlét ciklus komoly zavarait figyelték meg számos, stressz hatása alatt álló emberen. Kísérletek tanúsága szerint az alváshiány és a 24 órás ritmus felborulása még a fiatal, egyébkén egészséges személyeknél is káros hatással van a légzőszervek és az immunrendszerfunkcióira. Egészséges alanyoknál még a részleges alváshiányt is összefüggésbe lehetett hozni a természetes ölősejtek (natural killer cells) aktivitásával, súlyos betegeknél pedig csak a közelmúltban becsülték fel, hogy a lábadozás ideje alatt mennyire kielégítő és milyen struktúrájú az alvásuk. A „leküzdés†folyamatának nevezzük azt a módot, ahogy azokat a stresszt okozó elvárásokat és kihívásokat kezeli valaki, melyek vagy próbára teszik, vagy meghaladják egyéni erőforrásait. Az, hogy valaki milyen mértékben képes hatásos, pozitív stratégiák alkalmazásával reagálni a stresszre, meghatározza, hogy mennyire sikeresen képes enyhíteni magát a stresszt. Ezzel ellentétben, a leküzdésre tett hatástalan, negatív kísérletek súlyosbíthatják a szorongás egészségügyi következményeit, és fokozhatják a betegség kockázatát. A stresszre adott válasz akkor indul, amikor stresszor van jelen a szervezetben, vagy, ha az agy stresszort észlel. A stersszválaszban részt vesz az idegrendszer (az autonóm idegrendszer szimpatikus ága/SNS/), a belső elválasztású mirigyek (a hipofízis és a mellékvese) és az immunrendszer. ............................................................................................. Bár valószínű, hogy az egyén nem tudja kikerülni a stresszorokat, és a tényezők többségét sem tudja megváltoztatni, bizonyított, hogy hatásosan közbe lehet lépni a stresszhez való rugalmasabb alkalmazkodás és jobb pszichológiai és fiziológiai reakciók érdekében. Az ember azonban soha ne adja fel! íllandóan folynak a kutatások a stressz legyőzésére és az egészség megőrzésére szolgáló új lehetőségek után." ................................................... Ennyi amit kiemelnék. Persze, mint mindenki, ez a cikk is "haza beszél" és amúgy egy gyógynövény-reklám, de ha tovább gondoljuk az általános adaptációs sindróma 2)-vel megjelölt pontját és figyelembe vesszük azt is amit Latyoo ír: "A félelemkeltő entitásokról Nem szeretem a horrorfilmeket, de szeretem rémísztgetni magam. Régebb voltak olyan kísérleteim, hogy magamat íjesszem meg, hogy az aktuális nagy szerelemből kilábaljak. Próbáltam valami igazán félelmetes ördögi dolgokat lelki szemeim elé képzelni s úgy éreztem, rá tudtam hangolódni erre az erős félelemre, ami inkább segített a borzalmas torzképek megidézésében (amik persze csak addig borzalmasak, amíg csak egy pillanatig láthatóak). Ez egyben amolyan dacolás volt részemről a sátáni erőkkel, hogy úgy sem tudnak megíjeszteni. Akkoriban egyébként is ilyen vad metál zenéket hallgattam, játszodtam a Doom 3-at, s elgondolkoztatott, hogy mi is ez a "Sátán"? Bibliai dolog naná, viszont a mai horrorfilmek ilyen eltorzult "abjekt" alakokat vonultatnak fel az íjesztés eszközeként. A morbid formák lennének az íjedelem okai, vagy az a hirtelenszerű hangos hang, ami a pszichológusok szerint az ösztönös félelem tárgya már a babáknál? í‰n úgy tapasztalatam, hogy magamat megíjeszteni - ez így meddő. Amikor valamitől megíjedek az valami külső dolog." Ez a játék a félelemkeltö álmokkal, szerintem, amennyiben saját magunknak provokáljuk öket, úgy, hogy egy mértéket is képesek vagyunk tartani (hívjuk fokozatosságnak) és nincs káros hatása a másnapi ébrenléti állapotunkra, egyike azoknak az önerösítéseknek, amelyekkel felkészíthetjük magunkat arra, hogy az elkerülhetetlen káros hatásokat sokkal egyszerübben kezelhessük a valóságban, megelözése, elkerülése az adaptációs betegségek kialakulásának. Noname, szerintem ezek a "félelemenergiák" így vannak "formában tartva", hogy bírják a valóságos ritmust. Ugy nézem mint azt a sportot, amelyiknek valamikor az életben úgy vesszük hasznát, hogy lehet már el is felejtettük, de adott helyzetekben valamikor még hasznát vesszük.(Egy ilyen helyzetben mostanában voltan, majd írom a sport témába). Folytassuk itt az "í‰rdekes álmok"-at (na, nem tudom generálni a nagy á betüt). [ Módosítva cs aug 19 2010, 05:48 ] | ||
| Vissza az elejére | | ||
| Zsuzska |
| ||
![]() Regisztrált tag #8 Regisztrált: cs jan 14 2010, 07:44Üzenetek: 247 | "...üzenetet hordoznak !" Látjátok, a szellemarc-fényképes álmomra én is keresgéltem a magyarázatot. Túrkáltam a "tudatalattimban" valami ezzel kapcsolatos, véletlenszerüen elraktározott élmény után. Már nem is nagyon reméltem, hogy sikerül. Ugy érzem, hogy mégis megaláltam. Igy utólag, csak most jött be, de tartozom vele, hogy megírjam még ide. í‰s még azért is írom le, hogy Latyoonak is visszaigazolhassak egy bizonyítékot a segítö entitások látogatásával kapcsolatban, mert azt írta, hogy: "í‰n csak hinni szeretném, hogy méltó lehetek a segítő és hitelesnak mondható entitások látogatására (ha egyáltalán vannak ilyenek)". Aztán ö majd értelmezi ahogy akarja. Remélem eléggé jól tudja már kontroll alatt tartani azokat a "félelemenergiákat". ( tennék most egy szép mosolyt is, csak nem találok egy ide megfelelöt). Latyoo írta ... Hát nekem elsőre az ugrott be, hogy biztos valami entitások háborgatnak téged. .............................................................................................................................................................................. Ha nem ez a helyzet s az álom érzésvilága semlegesnek mondható, akkor már tendencia nagyobb a hitelességre. Ha az álom békés volt, jó minőségű és tényleg újszerű (angolul nem álmodsz, ilyeneket nem álmodsz és eddig sem álmodtál), akkor már van egy esély arra, hogy a képről való napi agyalásod valakit bevonzottak az éjjel folyamán és az az entitás segített neked a képet tisztábban látni, valamint alája írta, hogy az egy idegen. Ha megadod azt a körvonalazást vagy akár pontos ceruzarajzot, arról, amit álmodban láttál és tényleg benne van a képben, csak eddig nem vetted észre benne, és találni fog azzal, amit én látok ottan, akkor igazolt lesz a segítő entitás gondolata. Spoiler: Szóval ha hitelességről beszélünk, a félelem sohasem irányadó. í‰n csak hinni szeretném, hogy méltó lehetek a segítő és hitelesnak mondható entitások látogatására (ha egyáltalán vannak ilyenek), legtöbbször inkább az ördögökkel cimborálok. Bennem is azért van valami ördögi, hehehe... Tehát visszatérve a kérdésedre, a fentiek szellemében igenis nagy jelentősége van, hogy az ember miket érez, álmában. Személyes üzenetet hordoznak az érzések, de az információ forrásáról is árúlkodhatnak amiről természetesen minél többet tudni kell méginkább, ha "chanelling"-szerűen nyert. í‰s a következöt is szükségesnek érzem ide átidézni, mindegy a nyelv, mert saját szavaimmal úgyse tudom megfogalmazni: quote1283673879=Latyoo] Hát igen, ezek eléggé intim dolgok. Mondjuk csak azért kérdeztem rá, mert nem voltam biztos abban, hogy te ugyanazt érted alatta, mint amit én a "nature being"-ből fordítottam. "These beings live in different universes simultaneously, The vibrations of their bodies allow them to combine the electromagnetic currents that flow in every universe known to us. They apply it to the receptive human being (who through his spiritual readiness exhibits a sort of focused or energized will. The combined energies produce the picture and sound in the magnetic heads of the technical equipment." [/quote1283673879] Arról akarok írni, ami akkor, álomban, ott volt már a "tudatalattimban". A bizonyítékát csak most találtam meg, de szerencsére megvan. Ahol az álmot leírtam, tisztán ott van, hogy az "alien" szó számomra nem "idegen"-t jelentett, hanem "ismeretlen"-t. --------------------------------------------------- ...Jó ideje már, még mielött én ezt álmodtam, láttam egy pillanatra a világ legszebb eredeti szellemarcos fényképét. Azt hihettem akkor, hogy a szerzöje ismeretlen, mert nem volt az a fénykép szavakkal, se aláírva, se megcímezve. Az aláírás benne van a képben, cím pedig nem is kell annak, mert magáért beszél. Akkor nem mentettem le a számítógépre és nem néztem meg figyelmesebben. Mégis örülök, hogy itt van nálam is, mert, ha valamilyen okból az alkotója netán elvesztette, jó szívvel visszaadom, ha ö is akarja. Azért, hogy másoknak is megmutathassa. Ezt ö kell, hogy eldöntse és azt is, hogy milyen úton adhatom vissza. Magam részéröl, igyekeztem megtenni azt, amire Latyoo megkért a "Fehér zaj, szellemarcok, szellemfotók" címü témában, azért, hogy méltó legyek arra, hogy láthassak annak az említett sorozatnak a többi képeiböl és szerzöjének a többi fényképéböl. Segítséget és megértést is kaptam hozzá. Talán nem érdemeltem meg? Elküldtem amit én ott, az elsön látni véltem. Látni nem kell megtanúljunk, de meglátni, és megörökíteni azt ami még benne van abban a képben, ahhoz már különleges adottság kell és egy nagy szekér lélek is (szerintem). Megmutatni nekünk is, számomra a bizalmat jelentette. Hááát, egy kicsit azért a technika ördöge is bekavart, de azon az újonnan feltett képen már az én gépemen is tisztán látszik. Mennyet és poklot bejártam gondolatban, láttam szellemet, de lelkeket is odaképzeltem. Azért nem baj, mert közben sok mindent tanúltam is. Ez egyben kérés is a fórumtársakhoz: próbáljátok meg ti is, ott, a témában, azt a visszaigazolást. Nem amit én álmodtam, hanem azt amit ti láttok ott. í– pedig mutassa meg bátran a többit, azt gyönyörüszépet is. Azt a "saját alkotások"-ban is örömmel látnám! Bízom abban, hogy vannak olyan emberek is, akik látják, hogy mi van egy képben, értik és becsülik az eredetit, a tisztát, azt ami nem csalás, nem hamisítvány. í‰s olyanok is, akik szeretik az igazi müvészfotókat és persze, szeretik az egyedit... Remélem, lesz jobb lehetöség is képgaléria létrehozására. Most: fel lehet tölteni a képeket egyenesen számítógépröl is. Kipróbáltam. í‰n már tudom, és (a gugli fordítót is használom:) i believe, hogy az aki azt a fényképet alkotta, méltó a segítö és hitelesnek mondható entitások látogatására.[/sp] Még annyit, hogy itt még mindenki ismeretlennek számít, egy-egy töle származó "információ forrásáról" pedig annyit árul el nyílvánosan, vagy privátban, amennyit ö akar. [ Módosítva sze szept 08 2010, 11:19 ] | ||
| Vissza az elejére | | ||
| Oldal: << >> | |