
| Kezdőlap Fórum Kezdölap 2014 Epsion Tájékoztató A Mars titkai Zene |
| :: Fórumok :: Földönkívüliek, idegen világok :: Beszéljünk a Marsról |
|
<< Előző téma | Következő téma >> |
| Marsi vegyes | ||
| Oldal: << >> | |
|
Moderátorok: nordi, fulldragon, Ernő, horpad, Róza
|
| Szerző | Üzenet | ||
| horpad |
| ||
horpad![]() ![]() Regisztrált tag #120 Regisztrált: h febr 07 2011, 02:06Üzenetek: 808 | Nem feltétlen szükséges megvárni, amíg a szél fölporszivózza a terepet a ChemCam munkaterületén. A példa szerint meg lehet azt kaparni lézerrel is... Katt ide! ![]() | ||
| Vissza az elejére | | ||
| horpad |
| ||
horpad![]() ![]() Regisztrált tag #120 Regisztrált: h febr 07 2011, 02:06Üzenetek: 808 | ...és így dolgozik a ChemCam. Egy lövés, egy fotó ... egy lövés, egy fotó ... Sajnos a színképelemzésekről nem találtam adatot. ![]() | ||
| Vissza az elejére | | ||
| curiosity |
| ||
![]() Regisztrált tag #388 Regisztrált: p jan 13 2012, 03:57Üzenetek: 90 | Mintha a rover tetején üldögélnénk....elő a szemüveggel... ![]() | ||
| Vissza az elejére | | ||
| nordi |
| ||
a ' r e b e l l i s![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: h jan 11 2010, 02:14Üzenetek: 960 | Ufók a Mars körül, ahogy a Curiosity látta aug 21-én [ Módosítva sze aug 28 2013, 03:17 ] | ||
| Vissza az elejére | | ||
| curiosity |
| ||
![]() Regisztrált tag #388 Regisztrált: p jan 13 2012, 03:57Üzenetek: 90 | Háát....Nordi....körbenéztem külföldi hoax-fórumokon, de nagy a csend... Csodálkoztam is,hogy nem vetődtek rá ezekre a felvételekre... Megjött a szeptemberi HIRISE-csomag.... Csodálatos északi-sarkköri felvételek: Akit érdekel: Katt ide! | ||
| Vissza az elejére | | ||
| nordi |
| ||
a ' r e b e l l i s![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: h jan 11 2010, 02:14Üzenetek: 960 | lehet, hogy a marsi ufó-éshoax kutatók még nem értek vissza a nyári szabadságról | ||
| Vissza az elejére | | ||
| curiosity |
| ||
![]() Regisztrált tag #388 Regisztrált: p jan 13 2012, 03:57Üzenetek: 90 | Egy nagyon szép képeslap a Marsról,a Gale kráterből.... ![]() | ||
| Vissza az elejére | | ||
| curiosity |
| ||
![]() Regisztrált tag #388 Regisztrált: p jan 13 2012, 03:57Üzenetek: 90 | charborob nicknevű felhsználó animációja a "Spaceflight" oldalról.....látványos! ![]() [ Módosítva p nov 22 2013, 02:45 ] | ||
| Vissza az elejére | | ||
| curiosity |
| ||
![]() Regisztrált tag #388 Regisztrált: p jan 13 2012, 03:57Üzenetek: 90 | Újabb MAHLI-fotó....![]() | ||
| Vissza az elejére | | ||
| curiosity |
| ||
![]() Regisztrált tag #388 Regisztrált: p jan 13 2012, 03:57Üzenetek: 90 | Nem tudom Yup....meglehetősen furcsa képek jönnek mostanában a curiosity-től.... lehet átmeneti szoftverhiba,esetleg komolyabb a probléma? Ha a számítógépes-rendszer is úgy jár,mint a kerekek,akkor baj lesz...... | ||
| Vissza az elejére | | ||
| Oldal: << >> | |