+ A | - a | Visszaállít
2012. jan.
22
  2012 Az új koszak kezdete (I.rész) Az apokalipszis válsága
Kategória: Gondolatok, meglátások - Közzétette: fulldragon
szerző: nordi

"...az igazság az, tisztelt hölgyeim és uraim, hogy a nagy világraszóló változásokról, mint például a világvége, az idén kénytelenek leszünk lemondani. Válság van, kedves barátaim, válság.
Maya naptár ide, maya naptár oda, a világvége költséges szórakozás. Az IMF utolsó buznyákjait is a görög válság sponzorizálásra költötte, és most a magyar kormány kákáin való csomókeresése mögé próbálja rejteni fizetésképtelenségét. Szívatnak bennünket, kedves barátaim és képviselőtársaim, szívatnak, mert nincs zsozsó a világraszóló apokalipszis megrendezésére, ez nagyon ciki az imfnek, és mint ilyenkor szokásuk, a gyengébbel vitetik el a balhét,... de mi nem hagyjuk magunkat, kedves barátaim, és azt sem hagyjuk hogy az euróka kiénekelje a békát a szánkból, inkább lenyeljük, igen uraim és hölgyeim lenyeljük, ezt is lenyeljük kedves barátaim és képviselőtársaim..." (részlet OV. elmaradt újévi köszöntőjéből)


A valóság pedig az, hogy igenis van pénz a rendezvény finanszirozására, hisz ott van az illuminátusok által lenyúlt 11.ooo tonna arany amiből már némi, észak-koreai közreműködéssel már néhány pöpec atombombát fel lehetne robbantani, ami ha nem is purccantaná ki a világot (ismerve az észak-koreai high techet) de valószinüleg hozzájárulna egy kis apokalipszis fillinghez.

Sajnos az illuminátusok nem ezt tartják most a legfontosabbnak, (ha ennyi aranyam lenne én sem a világvégét finansziroznám belőle) és ezért a közép-keleteuropai nemzeti kormányok ezt a világvége katarzist kénytelenek saját gazdasagi erőforrásaikból megoldani.

Természetesen ehez az EU is adott némi támogatast. Miután szétverte ezen államok, úgy ahogy működő nehéziparát , majd az agrártermékeket feldolgozó (olaj-cukor és konzervgyárakat) iparágakat, végül a nemzeti kormányokat újabb és újabb megszoritásokra kötelezte a pipöllel szemben.

A hatás nem is maradt el, a görögök levert lázadása után a román testvéreink hetek óta az utcán tüntetenek a kormány megszoritó intézkedései ellen, a szlovák tesvéreink állampolgárság választásra készülődnek a magyar tesók pedig időnként OV. mellett ilyen bannerekkel vonulnak:

"Szeretünk Viktor!!"
"A melegek betegek - gyógyí­tani kell"
"Hajrá Orbán Viktor!"
"GO HOME USA - EU!"
"Európa, ne bántsd a magyarokat!!!
Sokat köszönhetsz nekünk, ezt ne feledd!
Szeretjük a hazánkat és MEGVí‰DJíœK a függetlenségét!"
"Kí–SZí–NJíœK VIKTOR!"
"IMF: 67 years old. USA: 236 years old. HUNGARY: 1116 years old "


Egyszóval, tökéletes a zűrzavar, mindenütt megvan a testreszabott változtatási filling, (olyan, amilyet vérmérsékletük, és a nemzeti valutájuk paritása megenged).

Mindenki akárki ellen: vesszen Basescu, Orbán takarodj, el a kezekkel a munkahelyektől, tarts jobbra köcsög, paranoja a paranojaiaké, und zo weiter... alternativa azonban nincs, (minek is,... erre a kevés időre) viszont a világ nem pusztul el, és a hátterhatalom karosszékében, kényelmesen hátradőlve, mosolyog kampós orra alatt és elégedetten dörzsölgeti kezeit.

Mi azonban, mi a spirituálisan felemelkedettek akik átlátunk a politika, a Nasa, a futbalbí­rók és a háttérhatalmak álnok manipulációin, nekünk már nem elég a euro és a nemzeti valuták mélyrepülése, az üzemanyagárak magasröptű szárnyalása és a nemzetgazdaság összeomlása. Nekünk több kell!

Mi igazi világvégét akarunk. Uraim, minket nem lehet átverni. Nekünk igazi apokalipszis kell, nem érjük be holmi Teszko-akciós-zárjegy-nélküli, alig használt atombomba robbanással, vagy valami Phobosz Grunt kaliberü műhold vagy aszteroida becsapódással. Nem Uraim !



Nekünk igazi világvége kell. Original tűzesővel, 360 fokos pólusváltással, napkitöréssel (vagy legalább egy napalmesővel), kopirájtos végitélettel és apokaliptikus lovasokkal, lovakkal és tartozékaikkal... úgy ahogy a Bibliában í­rva vagyon (a szerzői jogok szigorú betartásával)...mert a Biblia a tutti és ennek í­gy kell lennie...mert megérdemeljük...

Dehát a pénz az nagy úr, a szükség kordont bont, szegény ember hamar felkapja a vizet., ha nem, hát nem.... Kénytelenek vagyuk belenyugodni. Válság van, ugyebár?...

Egyszóval itt maradtunk a nagy hiányérzetünkkel, a kifizetetlen számláinkkal, megduplázott bankhiteleinkkel, elmaradt adóhátralékainkkal, amelyekről emberi gyarlóságunkban azt hittük, nem kell visszafizetnünk, hisz decemberben úgyis világvége.(addig meg féllábon is kibirjuk...) Most már a legvérmesebb világvégefanok is kifaroltak ebből az orákulumból, az utolsó maya törzsfönöktől kezdve a Nasa-ig mindenki cáfol (végső mentsváram a felemelkedés honlap összeomlása kegyelemdöfés volt megkezdett spirituális felemelkedésemnek) ...hát ezt érdemeljük?...

Isa por és hamu...itt vagyok magamra hagyva a spirituális útkeresés mellékútjain, de ahogy nagytudású mesteremtől a kérdések és válaszopban, megtanultam: a kérdések önmagukban hordozzák a válaszokat, és a problémák pedig önmaguktól megoldódnak, csak megfelelő stratégia kell a megoldás túléléséhez...

Tehát, nem látván más lehetőséget, megkezdtem a túlélési stratégiám kidolgozását, de ezekről a vivódásokról , útkeresésekről és eredményekről legközelebb í­rok...


(paramoral)

Következik: A fapados világvége
Oszd meg:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon